SEGA kaltina žaidimo Aliens: Colonial Marines kūrėjus vagyste


Tyliai, tarsi šešėlis, prisėlino svetimi... skandalai. Ar pavyks Gearbox atsimušti nuo vis didėjančio puolimo?

Tyliai, tarsi šešėlis, prisėlino svetimi… skandalai. Ar pavyks Gearbox atsimušti nuo vis didėjančio puolimo?

Aplink šaudyklę Aliens: Colonial Marines nenustoja kilti nuolatiniai skandalai. Iš pradžių lyg ir nieko ypatingo nenusimatė – žaidimas tiesiog buvo smarkiai iškritikuotas pačių žaidėjų ir apžvalgininkų, o viso to dėka projekto populiarumas smuko gana greitai. Tačiau bėdos po vieną nevaikšto.

Nesuspėjo studija Gearbox paneigti kaltinimo, kad siužetinės kampanijos kūrimu užsiėmė visai ne ji, kai dabar tenka atmušinėti kaltinimų strėlės, paleistas iš SEGA pusės. Kaltinimai iš tiesų rimti: neįvardintas SEGA darbuotojas, kuris kuruoja tinklaraštį SEGA Awakens, apkaltino Aliens: Colonial Marines kūrėjus vagyste.

Jo teigimu, studija Gearbox iš leidėjo gavo piniginių lėšų šio žaidimo kūrimui, tačiau iš tikrųjų juos išleido kitiems projektams. Tinklaraščio autorius tvirtina, jog iš gautų pinigų studija prafinansavo Borderlands debiutinę dalį, o taip pat lėšų dar liko ir Duke Nukem Forever kūrimui. Sega Awakens atstovas taip pat tvirtina, kad beveik visi gandai, kuriuose kalbama apie problemas su Aliens: Colonial Marines kūrimu (kad didžiąją dalį sukūrė ne Gearbox, bet TimeGate Studios) yra visiška tiesa.

Savo laiku (dar 2008 metais) dėl panašių problemų SEGA užšaldė projektą, tačiau vėliau nusprendė jį išleisti, kad būtų galima grąžinti bent dalį investuotų pinigų. Žvelgiant iš komercinės pusės, žaidimas Aliens: Colonial Marines yra gana sėkmingas, tačiau kaip jau minėta, apžvalgininkai ir žaidėjai iškritikavo žaidimą „iki paskutinio kadro“, tuo tarpu Gearbox dabar teks kovoti dėl savo reputacijos atstatymo.

Vienas komentaras

  1. Arvydas parašė:

    SEGA teisi


Kitos kategorijos naujienos