Paskutinis „Septynių Crysis 3 stebuklų“ epizodas – „Pasaulio pabaiga“


Visai nedaug laiko pasiliko iki žaidimo Crysis 3 debiuto, ir kompanija Electronic Arts publikavo paskutinį reklaminės serijos „Septyni Crysis 3 stebuklai“ epizodą. Ciklas sukurtas bendradarbiaujant su režisieriumi Albert Hughes.

Vaizdo klipe, kuris pagrinde sudarytas iš dinamiškų žaidybinio proceso momentų, parodyta pasaulio pabaiga, kaip ją įsivaizduoja studijos Crytek dizaineriai: spalvingi civilizacijos griuvėsiai po Laisvės kupolu – niūrios, be gyvybės vietos Niujorko mieste, kurios knibždėte knibžda ateiviais ir korumpuotos organizacijos Cell kareiviais. Tokioje aplinkoje teks atsidurti Pranašui, kuris apsirengęs nepakartojamu nanokostiumu.

Neseniai studijos Crytek vykdomasis direktorius Cevat Yerli teigė, kad pirmieji naujos kartos žaidimai, skirti būsimoms Microsoft ir Sony žaidimų konsolėms, savo grafikos lygiu Crysis 3 tikrai nelenks, taigi ką pamatysime jau vasario 19 d., tai bus aktualu bent jau artimiausius metus. Kūrėjai žada, jog Crysis 3 apjungs savyje geriausia iš prieš tai buvusių abiejų dalių: daug atviresnį nei Crysis 2 pasaulį, tankią augmeniją iš Crysis, megapolio griuvėsius ir įvairias žaidimo misijų baigimo galimybes. Norisi tikėti, kad žaidimo dirbtinis intelektas bus tikrai sumanesnis nei žaidime Aliens: Colonial Marines.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos