Situacija su planšetinio kompiuterio iPad mini tiekimu gerėja


Kaip geras detektyvas be gaudynių ir lenktynių, taip ir naujienų skyrelis negali apsieiti be sąlyčio su Apple produkcija. Šį kartą naujiena visai maloni ir remiasi oficialia informacija. Jei dabar pažvelgtume į firminę Apple el. parduotuvę, galima pamatyti, jog iPad mini laukimo terminas sutrumpėjo nuo 3-5 dienų iki 1-3 dienų. Tai geras ženklas, jei atsižvelgtume, jog net oficialūs Apple asmenys kalba apie iPad mini deficitą.

ipad_mini_wait_time

iPad mini tiekimo apimtys atsiliko nuo paklausos ne tik dėl patrauklaus, net ir Apple produkcijos atžvilgiu, charakteristikų ir kainos santykiu, tačiau ir dėl labai sparčios pardavimų geografijos plėtros – jau 2012 metų gruodžio mėnesį kompaktiškasis planšetinis kompiuteris pasirodė Kinijos muitinėse, o šios šalies rinka gali absorbuoti tikrai beprotiškai didelius elektronikos kiekius.

Pats Apple vadovas Tim Cook 2012 m. IV ketvirčio ataskaitinėje konferencijoje pažadėjo, jog su planšetinio kompiuterio iPad mini deficitu kompanija planuoja susidoroti iki šių metų kovo mėnesio pabaigos. Tas faktas, kad laukimo terminas, užsakant iPad mini iš firminės el. parduotuvės, trumpėja, leidžia kalbėti apie progresą tiekimo srityje. Kieno dėka pavyko pasiekti tiekimo padidinimo, kol kas galima tik spėlioti.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos