Qualcomm įsitikinusi, kad jos Snapdragon procesoriams nVidia Tegra neprilygsta


Kompanijos Qualcomm jau kalbėjo apie savo naujausių procesorių Snapdragon 600 ir Snapdragon 800 pranašumą prieš naujausią nVidia procesorių Tegra 4. Tiesa, kol kas Snapdragon 800 turi visus šansus pasiekti vartotojus tik 2013 m. antroje pusėje, tuo tarpu Tegra 4 jau įdiegtas ne tik į mobilią žaidimų konsolę Project Shield, tačiau ruošiamas debiutui ir kai kuriuose serijiniuose planšetiniuose kompiuteriuose.

Qualcomm-snapdragon-800

Qualcomm prezidentas Paul Jacobs pristato naujus Snapdragon 800 procesorius parodoje CES 2013

Šiuo metu žinoma, kad Qualcomm yra procesorių, skirtų išmaniųjų telefonų rinkai, lyderis, tuo tarpu nVidia pavyks išsilaikyti planšetinių kompiuterių viršūnėje, aišku, jei iš pirmos vietos pašalintume korporaciją Apple, kuri naudoja savo firminius Apple A serijos procesorius.

Duodamas interviu leidinio Forbes žurnalistams, išeivis iš korporacijos Intel, o dabar jau – Qualcomm marketingo vadovas – ponas Anand Chandrasekher eilinį kartą be abejonės krislelio išreiškė įsitikinimą, kad procesorių Snapdragon 800 ir 600 serijos lenkia bet kurį konkurentą, o nVidia sprendimai nėra išimtis.

Netgi Snapdragon S4 Pro yra greitesnis tiek už Tegra 3, tuo tarpu Tegra 4 jau galima lyginti su šiuo Qualcomm procesoriumi, prisipažįsta Anand Chandrasekher. Kompanija tiki, kad net Snapdragon 600 bus greitesnis už Tegra 4, jau nekalbant apie Snapdragon 800, kuris nVidia naujokui nepaliks jokių šansų. Kažkurį laiką nVidia galėjo girtis, kad išleidžia galingiausius planšetinius procesorius, tačiau Qualcomm dabar nori pati pasimatuoti tokio lyderio titulą. Grafikos posistemės sparta Qualcomm procesoriai lenkia nVidia sprendimus.

Aišku, dabar belieka tik sulaukti, kada Snapdragon 800 ir 600 prototipai taps serijiniais ir debiutuos planšetiniuose kompiuteriuose. Reikia tikėtis, kad visa tai nutiks dar šiemet, o mes galėsime įsitikinti, kad Qualcomm atstovo žodžiai nebuvo laužti iš piršto.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos