Sony NEX-3N: kompaktiškas fotoaparatas su keičiamais objektyvais


DėmesioTai yra kompanijos pranešimas spaudai, už kurį atsako pati kompanija. www.faceit.lt neatsako už tokio pranešimo turinį bei jame esančios informacijos tikslumą.

——

Naujasis „Sony“ sisteminis fotoaparatas „NEX-3N“ turi ką pasiūlyti ieškantiems kokybiško pakaitalo savo mėgėjiškam fotoaparatui ir tuo pačiu metu norintiems naudotis kompaktišku ir lengvu įrenginiu.

Šis sisteminis fotoaparatas su keičiamais objektyvais ir integruota blykste užtikrina profesionalaus lygio rezultatus, dėl kurių nereikia leistis į jokius kompromisus.

Sony NEX-3N

„NEX-3N“ sveria vos 210 g ir yra mažiausias bei lengviausias pasaulyje sisteminis fotoaparatas su dideliu APS-C tipo vaizdo jutikliu. Šis jutiklis geba užfiksuoti žymiai daugiau šviesos nei įprasti kompaktinės klasės fotoaparatų jutikliai, o tai yra vienas svarbiausių parametrų, lemiančių nuotraukų ir vaizdo kokybę. Pasitelkus papildomus objektyvus su „NEX-3N“ galima išgauti lygiai tokius pačius meniškus efektus nuotraukose, kaip ir fotografuojant su profesionalaus lygio fotoaparatais.

Plataus formato kameros jutiklis taip pat išplečia maksimalų jautrumo šviesai lygį iki ISO 16000 reikšmės. Jutiklio galimybes papildo „BIONZ“ vaizdų apdorojimo procesorius, naudojantis tokią pačią vietinę triukšmo mažinimo metodą kaip ir pripažinimą pelniusiame „Sony“ profesionalaus lygio fotoaparate „α99“. Pagal šį metodą triukšmo mažinimo ir vaizdo paryškinimo lygis kiekvienai kadro vietai parenkamas individualiai.

Visiškai nauja „Auto Object Framing“ funkcija padeda gauti geresnės kompozicijos ir profesionaliau atrodančius rezultatus be didelių pastangų. Fotoaparatas „NEX-3N“ pats išanalizuoja įamžinamą sceną ir aptinka žmones, nuotolį iki kitų daiktų ar objektų judėjimo trajektoriją bei automatiškai apkerpa nuotrauką parinkdamas idealų atstumą iki jos kraštų.

Sony NEX-3N silver

Ryškus didelės 7,5 cm įstrižainės nuotraukų peržiūros ekranėlis gali būti pasuktas 180 laipsnių kampu – taip ištiesus ranką akimirksniu galima gauti autoportretą. Ant fotoaparato korpuso pridėta priartinimo rankenėlė nuo šiol leidžia priartinimo nustatymus valdyti vienos rankos pirštais. Tai patogu tokiose situacijose, kai fotoaparatą reikia laikyti tik viena ranka.

Naujasis „NEX-3N“ yra pirmasis „Sony“ sisteminis fotoaparatas, palaikantis naują „TRILUMINOS Colour“ technologiją, kurios pranašumais galima naudotis peržiūrint nuotraukas ir vaizdus per bet kurį „BRAVIA“ televizorių, palaikantį „TRILUMINOS Display“ režimą.

Šiuo metu fotoaparatui „NEX-3N“ tinka net trylika skirtingų montuojamų objektyvų. „Sony“ ir „Carl Zeiss“ objektyvų spektras siūlo naudotis nuotolinės, plačiakampės ar makro fotografijos galimybėmis ir išlaisvinti visą kūrybinį potencialą Naujajam fotoaparatui taip pat skirta plati priedų gama nuo dėklų ir dirželių iki papildomų baterijų.

Naujasis „NEX-3N“ Europos šalių rinkose turėtų pasirodyti nuo 2013 m. kovo mėn.

Nuotraukos –>

Techniniai duomenys

 

NEX-3N

Image sensor Exmor APS HD CMOS with approx. 16.1 effective megapixels
Autofocus system Contrast-detection with 25 AF points
ISO sensitivity range Still images: ISO 200 – 16000

Movies: ISO 200 – 3200 equivalent

Movie recording format AVCHD 50i/25p
Optical viewfinder N/A
LCD screen 7.5cm / 3.0-type 460K-dot; tilt angle up 180°
Continuous shooting 4 fps (approx.)
Picture Effect 11 modes, 15 effects
Dimensions 109.9 x 62.0 x 34.6 mm (approx.)
Weight (with battery and memory card; approx.) 269 g
Weight (body only; approx.) 210 g
Battery life (approx.) 480 shots (CIPA standard)
Connections / interfaces Multi/Micro USB* (allows charging); HDMI Type D

*Supports Micro USB compatible device 

Built-in flash GN4; ISO 100·m / (GN6; ISO 200·m)

 

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos