Sony intrigos: PlayStation 4 galime sulaukti jau vasario 20 d.


Japonų kompanija Sony Internete patalpino vaizdo klipą, kuris leidžia suprasti, kad galimas PlayStation 4 anonsas įvyks jau vasario 20 d. Atsižvelgiant į tai, kad apie japonų naujos kartos žaidimų konsolę (o kartu ir apie Microsoft XBOX 720) atsiranda vis daugiau gandų, galima tikėtis, kad naujienų debiutas yra tikrai ne už kalnų.

Jei tikėti tais pačiais gandais, šį kartą Sony ketina aplenkti savo pagrindinį konkurentą ir tapti pirmąja, kuri pristatys naujos kartos žaidimų konsolę. Praėjusį kartą PS3  debiutavo net metais vėliau, nei XBOX 360, taigi nemažai rinkos buvo prarasta būtent dėl to. Tokiu būdu, žurnalistai iš The Wall Street Journal yra įsitikinę, jog vasario 20 d. įvyks būtent PlayStation 4, o ne kokios nors kitos japonų produkcijos anonsas.

Apie galimas PlayStation 4 technines specifikacijas teminiai resursai rašė tikrai nemažai. Tikimasi, kad bus naudojamas 8 branduolių AMD procesorius su Jaguar mikroarchitektūra, taip pat žaidimams optimizuotas grafinis procesorius AMD Radeon su GCN architektūra, bus galima rasti ir kietą diską bei Blu-Ray optinių diskų įrenginį. Tokiu būdu, galima tikėtis, jog konsolė leis mėgautis žaidimais 3D Full HD režime bei atkurs vaizdinę medžiagą 4K (3840 х 2160) formatu.

Taip pat bus stengiamasi pasiekti suderinamumo su senos kartos konsolėms skirtais žaidimais: tam bus pasitelkta „debesų“ tarnyba Gaikai, kurią japonai įsigijo dar pernai. Tikimasi ir naujo žaidimų kontrolerio su lietimui jautriu laukeliu, palaikančiu iki kelių prisilietimų vienu metu. Antra vertus, nereikia pamiršti, kad visa tai yra tik gandai, o tuo tarpu oficialių patvirtinimų iš Sony pusės dar nebuvo.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos