Sprogo išmaniojo telefono Samsung Galaxy Note baterija


Panašu, kad paskutiniu metu dažnėja incidentų su mobilių telefonų baterijų spontaniškais užsidegimais ir netgi sprogimais, o tokių problemų nepavyksta išvengti net patiems garsiausiems prekiniams ženklams. Šį kartą, tarsi norėdamas pakartoti iPhone dalią, su savo 55 metų šeimininku P. Korėjoje atsisveikino Samsung Galaxy Note.

samsung-exploding-battery

Teigiama, kad žmogus savo išmanųjį telefoną laikė kišenėje, o taip ten buvo ir papildomas akumuliatorius. Staiga tiek telefonas, tiek ir baterija sprogo, palikdami savo šeimininkui antrojo laipsnio nudegimus. Nukentėjusysis gretai apie nelaimę informavo vietos ugniagesius, o taip pat kompanijos Samsung atstovybę.

Skirtingai nuo Apple, kuri pabandė nutylėti paskutinį iš iPhone nutikusių incidentų (o išmanųjį telefoną atsisakė pakeisti kaip garantinį), kompanijos Samsung atstovai pateikė oficialius komentarus apie šį incidentą. Kompanija priminė, jog ličio jonų akumuliatoriai gali užsiliepsnoti dėl didelio mechaninio spaudimo arba staigaus temperatūrų perkryčių. Šiuo metu Samsung ekspertai bando nustatyti nelaimės priežastis. Įdomu tik viena: ar nelaimė bus pripažinta kaip garantinis atvejis? Juo labiau, kad vartotojas gali kreiptis ir į teismą…

3 komentarai (-ų)

  1. lina parašė:

    bet tai kaip sauniai samsung sureagavo. matosi, kad zmogiskesne kompanija.

  2. Gerulis parašė:

    Man tai atrodo čia eilinis fake, kad tik pajuodint Samsungą. Jau ne pirmas kartas.

  3. Mantas parašė:

    Grauztuko uzsakytas straipnis !!!


Kitos kategorijos naujienos