Stephen Elop papasakojo apie Nokia planšetinius kompiuterius


Kompanijos Nokia generalinis direktorius Stephen Elop gandus apie kompanijos planšetinį kompiuterį kilstelėjo į naują lygmenį. Duodamas interviu leidiniui Australian Financial Review, suomių kompanijos vadovas pasidalino savo rinkos matymo vizija, apie jos perspektyvas kompanijos atžvilgiu ir ekosistemos integravimo galimybes.

nokia_1_arm_tablet_concept_v2_by_yronimus

Kiek anksčiau jau cirkuliavo gandai apie Nokia ketinimus padaryti planšetinį kompiuterį su Windows platforma, tačiau kompanijos vadovai mieliau nutylėdavo, atsisakydami komentuoti pasklidusius gandus. Dabar gi pats Stephen Elop pranešė apie tai, jog kompanija darbuojasi prie planšetinio kompiuterio.

Mes dar nedarėme su planšetiniais kompiuteriais susijusių anonsų, tačiau tai yra ta sritis, kurioje mes intensyviai dirbame. Mes atidžiai studijuojame rinką po Microsoft Surface pasirodymo, t.y. mes atsižvelgiame į trūkumus, kuriuos atskleidė rinka, ir bandome išsiaiškinti geriausią mūsų įrenginio debiuto momentą“.

„Svarbiausias dalykas visoje ekosistemoje – tai jos sąsajos su vartotojais. Jei jūs turite kompiuterį su Windows, žaidimų konsolę XBOX, ir jūs žvalgotės į Lumia 920 pusę, jūsų laukia geros galimybės, kalbant apie šių įrenginių integraciją. Daugelyje atvejų būtent dėl to mes pasirinkimo Windows platformą.“

Anksčiau buvo tikimasi, jog Nokia planšetinis kompiuteris bus parodytas parodoje Mobile World Congress 2013 (vasario 25 – 28 d. Barselona, Ispanija), tačiau Stephen Elop aptakiai užsiminė, jog kompanija per keletą mėnesių ketina padidinti savo mobilių įrenginių asortimentą, įskaitant naujų ultra biudžetinių įrenginių anonsą, todėl tikėtina, kad kompanijoje nuspręsta palaukti geresnio planšetinio kompiuterio debiuto momento.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos