Debiutavo strategija March of the Eagles


Nuo šiol visiems kompiuterinių strategijų gerbėjams, kurie kartu dar domisi istorija ir juos žavi Napoloeono Bonaparto laikais vykusios peripetijos Europos platybėse, yra prieinamas žaidimas March of the Eagles.

Paradox Interactive pranešė, kad PC platformai skirtas projektas yra laisvai prieinamas per skaitmeninės distribucijos sistemas – pavyzdžiui, Steam. Žaidimo kūrimu užsiėmė komanda iš Paradox Development Studio.

March of the Eagles skirta kovoms  Europos valstybėse 1805 – 1820 metų laikotarpiu. Europa tuomet tikrai rimtai sirgo „karo karštine“, prancūzai imdavo į savo rankas vieną valstybę po kitos. Jūsų laukia „topografiškai tikslus Europos žemėlapis“, kad galėtumėte ginti savo sienas ir kovoti su kaimynais. Kūrėjai teigia, kad tai yra klasikinis karo žaidimas: užmirškite apie atskirus kareivėlius – teks vadovauti ištisoms armijoms, spręsti jų aprūpinimo klausimus, plėtoti technologijas, jei reikės, spręsti viską diplomatiniu keliu. Žaisti galima ne tik po vieną, tačiau ir pasitelkti tinklo režimą, kuris gali priimti iki 32 strategų.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos