Microsoft Surface su Windows 8 pro jau pastebėti JAV parduotuvėse


surface-pro

Jau žinome, kad nauja planšetinio kompiuterio Microsoft Surface modifikacija su operacine sistema Windows 8 Pro kai kurių regionų rinkose pasirodys jau vasario 9 d. Antra vertus, kai kurie planšečių egzemplioriai jau pasirodė mažmeninės prekybos tinkluose Best Buy ir Staples, praneša amerikiečių žurnalistai.

Tiesa, šiuo metu įsigyti planšetinių kompiuterių dar negalima, kadangi oficialus pardavimų startas numatytas būsimą šeštadienį. Iš kitos pusės. Netoli minėtų prekybos taškų gyvenantys potencialūs vartotojai jau gali „gyvai“ išstudijuoti Surface Pro. Komplekte bus galima rasti patį planšetinį kompiuterį, specialų rašiklį, skirtą informacijos įvedimui, taip pat maitinimo adapterį ir dokumentaciją su vartotojo instrukcijomis ir t.t.

surface-pro-price

Surface Pro versija su 64 GB duomenų kaupikliu kainuos $899 (~ 2300 lt), tuo tarpu už modifikaciją su 128 GB duomenų kaupiklius bus prašom visi $999 (~ 2550 lt). Priminsime, kad pirmuoju atveju vartotojo duomenims liks maždaug 23 GB laisvos erdvės, tuo tarpu antruoju atveju – apie 83 GB.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos