JAV planšetinį kompiuterį Surface RT galima įsigyti jau už $400


Ginčai apie tai, kam reikalinga Windows RT ir jos pagrindu sukurti planšetiniai kompiuteriai, nenutilo net ir tuomet, kai visi tik ir kalbėjo apie ne itin sėkmingus šios Microsoft įrenginio pardavimus. Daugelis programinės įrangos giganto partnerių netgi atsisakė idėjos išleisti savo planšetinius kompiuterius su šia platforma ir taip iki šiol laukia geresnio momento. Oficialiai kompanija Microsoft nuo atsakymo į klausimą apie parduotų planšetinių kompiuterių Surface skaičių išsisuka arba kalba labai aptakiai.

Microsoft Surface presentation

Puslapis CNet praneša, jog amerikiečių parduotuvė Staples siūlo planšetinį kompiuterį su operacine sistema Windows RT ir 32 GB duomenų kaupikliu už $499, o kaina gali sumažėti iki $424 po specialaus reklaminio kodo įvedimo. Tačiau ir tai dar ne viskas: jei susigrąžintume dalį lėšų, išleistų per akciją, tai galutinė Surface RT kaina gali sumažėti iki $400.

Ar tai reiškia, jog po planšetinio kompiuterio Surface su daug populiaresne operacine sistema Windows 8 Pro pasirodymo jo jaunėlis brolis su Windows RT bus pardavinėjamas su žymiomis nuolaidomis? Tai labai tikėtina, kadangi Surface Pro kaina netapo kliūtimi ažiotažinei paklausai, kuri ištuštino amerikiečių parduotuves vos per kelias valandas nuo prekybos pradžios. Žema kaina vargu, ar išgelbės Windows RT ir jos pagrindu sukurtą Surface, kadangi šio planšetinio kompiuterio ARM platformai pritaikyta operacine sistema pasižymi neišplėtota programine infrastruktūra, o turėti vien naują „geležį“ – anoks malonumas.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos