Švedijoje policija šturmavo butą su Call of Duty fanatais


Pašaudyti galima, tačiau garsiai prašyti pagalbos kartais kenkia...

Pašaudyti galima, tačiau garsiai prašyti pagalbos kartais kenkia…

Naujienų portalas The Local pranešė apie tai tikrai neįprastą įvykį: švedų miesto Sidsvenskano policija šturmu paėmė butą, kuriame keletas paauglių žaidė kultiniu tapusią pirmo asmens šaudyklę Call of Duty.

Istorija klostėsi taip: praėjusį savaitgalį grupė švedų paauglių suorganizavo virtualias kautynes žaidime Call of Duty. Vaikinai, kaip teigiama, atsipalaidavo maksimaliai – kolonėlių garso lygį nustatė tokį, kad jį girdėjo, matyt, pusė miesto, tuo tarpu į sėkmę ar nesėkmę žaidime reagavo tikrai audringai. Vienas iš vaikinų, kai jo virtualus herojus mirė, nusprendė pakvailioti – jis krito ant grindų ir ėmė garsiai šaukti: „Padėkite! Padėkite!“.

Pasirodo, juokelis neliko nepastebėtas ne tik draugų, tačiau ir atsitiktinių praeivių gatvėje: pastarieji išgirdo šaudymus ir pagalbos šauksmą bei iškvietė policiją. Kai paaugliai atidarė duris dešimties ginkluotų policininkų operatyvinei grupei, juos pasitiko visiškai realūs ginklai: vaikinai jėga išvesti iš namų ir paguldyti ant žemės. Įsitikinę, kad namuose niekas nieko nežudo, teisėsaugos atstovai atsiprašė ir išvažiavo, o paaugliai toliau pratęsė kautynes žaidime Call of Duty. Tiesa, akivaizdininkai teigia, kad daugiau paaugliai netriukšmavo.

5 komentarai (-ų)

  1. Ignas parašė:

    ha ha ha reik ir man kazka panasaus padaryt 😀


Kitos kategorijos naujienos