Tarp BlackBerry Z10 pirkėjų nemažai tų, kurie pirmą kartą bando BlackBerry produkciją


blackberry-z10-hands-on

Kompanijos BlackBerry atstovų tvirtinimu, tarp išmaniojo telefono BlackBerry Z10 pirkėjų yra nemažai tokių, kurie su BlackBerry produkcija susipažįsta pirmą kartą, praneša MarketWatch. Pavyzdžiui, Kanadoje, kad ir kaip tuo sunku patikėti, tokių BlackBerry Z10 pirkėjų yra daugiau nei pusė, tuo tarpu D. Britanijoje šis rodiklis siekia daugiau nei trečdalį. Gamintojo teigimu, tokie skaičiai rodo, kad naujoji platforma BlackBerry 10 yra tikrai konkurencingas produktas.

Neatmetama galimybė, pastaroji vartotojų pasiskirstymo proporcija pasikeis, kai pasirodys išmanusis telefonas BlackBerry Q10. Kaip žinia, tai bus modelis su QWERTY klaviatūra, o šis mobilus įrenginys bus skirtas jau pažįstantiems BlackBerry produkciją vartotojams. Savo ruožtu, BlackBerry Z10 turi tik sensorinį ekraną, o šis formatas išmaniųjų telefonų rinkoje dabar yra dominuojantis, taigi kanadiečių kompanija stengiasi ne tik nepamiršti savo senų vartotojų, tačiau ir išsikovoti stiprias pozicijas jai naujame segmente.

BlackBerry pasaulinės pozicijos turėtų sustiprėti, kadangi BlackBerry 10 pagrindu sukurtų išmaniųjų telefonų pardavimų geografija nuolat plečiasi. Jei anksčiau naująją produkciją galėjo įsigyti tik D. Britanijos ir Kanados vartotojai, tai dabar pardavimai vyksta ir Vokietijoje, Prancūzijoje bei Indijoje, tuo tarpu vėliau išsiplės dar labiau.

Kaip žinia, kanadiečių mobilių įrenginių gamintojas su BlackBerry 10 sieja labai dideles viltis, kadangi taip bus bandoma atsikovoti gana sparčiai prarastas pozicijas. Analitikų iš kompanijos IDC duomenimis, platforma BlackBerry praėjusiais 2012 metais užėmė maždaug 4,5% pasaulinės išmaniųjų telefonų rinkos, tuo tarpu 2011 metais šis rodiklis siekė 36%. Kad artimiausiu metu vėl bus galima tikėtis pasiekti buvusias aukštumas, matyt, BlackBerry vadovybė tokių iliuzijų neturi, tačiau didėsiantys pardavimai bent jau leis kompanijai tapti pelninga ir neiškristi iš žaidimo.

2 komentarai (-ų)

  1. komentorius parašė:

    Visai nesunku patikėti, kad „BlackBerry Z10 pirkėjų yra daugiau nei pusė“… Kadangi pati Blackberry yra kanadiečių.

  2. thermal parašė:

    kai bb10 pasirodys visame pasaulyje, tada ir galės tikėtis sėkmės. dabar padavė kelioms šalims (tarp kurių net kinijos nėra) ir tikisi, kad juos išgelbės, naivuoliai.


Kitos kategorijos naujienos