Tegra 4 išsaugos lyderio pozicijas, įsitikinęs nVidia vadovas


Kompanijos Qualcomm vyriausiasis marketingo specialistas neseniai gana kategoriška forma pareiškė, kad Tegra 4 negali pasiūlyti nieko, kas nukonkuruotų Qualcomm procesorius, ir netgi grafikos srityje naujieji Snapdragon procesoriai galės išstumti nVidia iš lyderio pozicijų – bent jau planšetinių kompiuterių segmente.

nVidia Tegra 4 kartos procesoriai jau galės pasigirti integruotu 4G modemu

nVidia Tegra 4 kartos procesoriai galės pasigirti tuo, ko negalės pasiūlyti konkurentai

Žurnalistai per nVidia ataskaitinę konferenciją nesusilaikė ir paprašė pakomentuoti kompanijos vadovo Jen-Hsun Huang šiuos Qualcomm atstovo žodžius. Reakcija, kaip ir buvo tikėtasi, buvo staigi ir emocionali, jis paaiškino, jog niekas už nVidia ribų negali spręsti apie Tegra 4 produktyvumo lygį, ir liko visai nedaug laiko iki oficialių Tegra 4 testų pasirodymo. nVidia vadovas teigia, kad naujasis procesorius daugeliu rodiklių lenkia tiek pirmtaką, tiek ir konkurentus: savo skaičiavimų branduolių ir grafikos posistemės sparta, funkcionaliomis kameros galimybėmis, produktyvumo ir energijos suvartojimo santykiu – visa tai yra būtent Tegra, o ne Snapdragon pranašumas.

Tegra 4 naudoja pažangius energijos valdymo ir darbo su ekrano pašvietimu algoritmus, todėl padidėjusi planšetinių kompiuterių su šiuo procesoriumi sparta niekaip neįtakos mobilių įrenginių baterijos darbo laiko. Taigi reikia suprasti, kad per tą patį baterijos darbo laiką galėsime padaryti greičiau, daugiau ir patogiau.

Jen-Hsun Huang taip pat pateikė keletą komentarų apie Tegra 4 pasirodymo rinkoje terminus. Dabar gamybos mastai didinami, o procesorių tiekimas prasidės dabartinių finansinių metų II ketvirtyje. Jei visa tai konvertuotum į kalendorinius metus, gausime laikotarpį tarp balandžio pabaigos ir birželio pabaigos.  nVidia prezidentas prisipažino, jog greičiausiai kalbama apie II ketvirčio pabaigą, t.y. šių metų birželio mėnesį. Tuo pačiu laikotarpiu pasirodys ir Project Shield, kuris taps vienu pirmųjų Tegra 4 nešėjų. Teigiama, kad konsolė bus pardavinėjama tiek per nVidia el. parduotuvę, tiek ir per partnerių mažmeninės prekybos taškus.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos