Telefonai šiemet taps didžiausiais NAND Flash atminties vartotojais


Remiantis analitikų kompanijos IHS iSuppli pateikiamais duomenimis, mobilių telefonų industrija 2013 metais taps didžiausiais pasaulyje NAND Flash atminties mikroschemų vartotojais, pranešta taivaniečių puslapis Digitimes. Šiuo metu daugelis elektronikos įrenginių naudoja NAND Flash atmintį, tačiau telefonų industrija auga tikrai milžiniškais tempais, todėl jai reikia vis daugiau ir daugiau mikroschemų.

nand-flash

2012 metais mobilūs telefonai kaip NAND Flash atminties vartotojai užėmė antrą poziciją su 23,3% rinkos dalimi. 2013 metais, kaip tikimasi, jie išsiverš į priekį su 24,6%. Įdomu pažymėti, jog praėjusiais metais didžiausiu tokio tipo atminties mikroschemų vartotoju buvo atminties kortelių sektorius, tačiau 2013 metais jis smuks žemyn ir užims tik trečią vietą su 19,7% rinkos, į priekį praleisdamos dar ir SSD tipo duomenų kaupiklius (20,6%). Žemiau didžiausių NAND Flash vartotojų sąraše yra USB atmintinės, planšetiniai kompiuteriai ir MP3 grotuvai.

Pirmasis didžiausių NAND Flash atminties vartotojų šešetukas užima 93,2% šios rinkos. Likę procentai pasiskirstę tarp asmeninių GPS navigatorių, vaizdo kamerų, kišeninių žaidimų konsolių, TV priedėlių ir kitų elektronikos įrenginių. Tokiu būdu, galima konstatuoti, kad išmaniųjų telefonų bumas, kuris, kaip žadama, nesibaigs dar iki 2016 metų, dar labiau didins savo apetitus NAND Flash atminčiai, o tai tik į naudą šių mikroschemų gamintojams – Toshiba, Micron, Samsung ir kt.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos