i-Mate kuria išmanųjį telefoną Intelegent su Windows 8 Pro


Kompanija i-Mate, informuotų šaltinių teigimu, planuoja išleisti išmanųjį telefoną Intelegent, kuris turis tikrai neįprastą detalę, kuris leis gana smarkiai praplėsti mobilaus įrenginio funkcionalumą.

i-Mate Intelegent 01

i-Mate ekspertų sumanymu, išmaniajame telefone bus įdiegta ne mobili operacinė sistema, kaip gali pasirodyti iš pirmo karto, tačiau „stacionari“ operacinės sistemos Windows 8 Pro versija. Tai leis naudotis tomis pačiomis aplikacijomis, kurios yra prieinamos asmeninių kompiuterių savininkams.

Siūlomos mobilaus įrenginio specifikacijos numato Intel Atom procesorių (Clover Trail platforma), 2 GB operatyvios atminties, 64 GB talpos duomenų kaupiklį, bevielio ryšio modulius HSPA+ ir LTE. Baterijos darbo laikas galės siekti teorinius 10 valandų.

i-Mate Intelegent galės pasinaudoti visa eile docking-stotelių. Pavyzdžiui, prie išmaniojo telefono prijungus klaviatūrą, pelę ir 23“ įstrižainės sensorinį monitorių, galima gauti stacionarią sistemą. Mobilus įrenginys taip pat galės tapti „smegenų“ centru, jei jis bus įdiegtas į 10,1“ įstrižainės Full HD raiškos planšetinį kompiuterį (panašiai kaip tą galime matyti ASUS Padfone Infinity atveju).

Galiausiai verslo vartotojams bus skirta docking-stotelė su telefono rageliu, kuri leis prijungti išmanųjį telefoną ir pasinaudoti, pavyzdžiui, ne tik balso perdavimo galimybę per Skype, tačiau ir suorganizuoti vaizdo konferencijas.

Tikimasi, jog i-Mate Intelegent prekyboje pasirodys 2013 metų vasarą, o jo kaina sudarys apie $750 (~ 1950 lt). Komplektas su docking-stotele atsieis brangiau – apie $1600 (~ 4160 lt).

i-Mate Intelegent 02

3 komentarai (-ų)

 1. Leons parašė:

  Įdomus sprendimas, net geriau už Ubuntu OS telefonams ir planšetėm, išskyrus, žinoma, kainą:)

  • komentorius parašė:

   Čia įrenginys intelegentams, o ne operacinė sistema pristatoma juk…

   • Leons parašė:

    Tokio įrenginio esmė – mobilus PC, kol kas tuo pasigirti gali tik Ubuntu OS, kur įdiegus į telefoną ir prijungus papildomų įrenginių (monitorių, klaviatūrą) galima pasidaryt pilnavertį PC. Šitas modelis pakliūna į tą pačią kategoriją, o turint omenyje jog tai Windows tai netgi geriau.


Kitos kategorijos naujienos