Elcomsoft palygino Tesla K20 (GK110) ir GTX 690 produktyvumo lygį


Pirmaisiais sprendimais, turinčiais grafinį procesorių GK110, tapo skaičiavimų spartintuvai Tesla K20 (2496 CUDA branduolių, 320 bitų magistralė, 5 GB GDDR5 operatyvios atminties) ir Tesla K20X (2688 CUDA branduolių, 384 bitų magistralė, 6 GB GDDR5 operatyvios atminties). Greitu metu GK110 turėti pasirodyti ir žaidimams skirtoje vaizdo plokštėje, o tai parodo visa galybė gandų apie modelį GeForce Titan.

Pačių karščiausių ginčų apie GeForce Titan įkarštyje ekspertai iš kompanijos Elcomsoft publikavo gana įdomius duomenis. Kaip žinia, Elcomsoft užsiima programinės įrangos kūrimu, o ši skirta failus, programas ir sisteminius resursus saugančių slaptažodžių „nulaužimui“, o proceso paspartinimui gali būti naudojamos nVidia vaizdo plokštės. Naujausiose programų „Advanced Office Password Recovery“ ir „Elcomsoft Distributed Password Recovery“ atsirado skaičiavimų spartintuvų Tesla K20 palaikymas. Šie pasirodė visa galva aukštesni už dviejų GK104 savininką GeForce GTX 690.

ElcomSoft_Office_K20

Tokiu būdu, 2496 CUDA branduoliai spartintuve Tesla K20 savo spartos lygiu lenkia 3072 CUDA branduolius turintį GeForce GTX 690, kuris, beje, dirba netgi didesniu taktiniu dažniu. Belieka pridurti, kad pateiktos histogramos yra gana sąlyginės ir neatspindi produktyvumo lygio visuose testuose. Be to, jau ta pati Elcomsoft teigė, kad Tesla K20 negali prilygti AMD vaizdo plokštėms slaptažodžių atspėjimo operacijose.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos