Nemokamas žaidimas The Banner Saga: Factions jau prieinamas Steam


Banner_Saga_screen

Dienos šviesą pamatė žaidimas The Banner Saga: Factions, su džiaugsmu praneša kompanija Stoic Studio. Atsisiųsti nemokamą projektą galima per el. distribucijos sistemą Steam, teigia žaidimų portalas VG247.

Pirmieji žaidimą gavo tie, kurie padėjo finansuoti šį projektą per Kickstarter. Vis tik išskirtinumas buvo išsaugotas vos vieną savaitę: „mecenatams“ skirta Factions versija pasirodė vasario 18 d., tuo tarpu visiems prieinamas projektas tapo vasario 25 d.

Tai daugelio žaidėjų režimui skirtas taktinis rolių žaidimas, kuri pasirodė prieš pilnavertį siužetinį RPG The Banner Saga. Vartotojai gali surinkti komandą iš šešių karių, kurie priklauso vienai iš 16 klasių. Suformavę būrį ir pasirinkę priešininkus, jūs pradėsite kovoti tinkliniame režime, bandydami išsiaiškinti, kurio vikingo kardas yra pats ilgiausias ir kiečiausias. Trumpai tariant, minėtas projektas yra savotiška daugelio žaidėjų režimui dedikuoto demonstracinė versiją.

The Banner Saga vieno žaidėjo siužetinė kampanija turėtų pasirodyti dar šiais metais. Žaidimas bus padalintas į tris epizodus. Vartotojams bus pasiūlyta kontroliuoti vikingų klaną ir nugalėti visus likusius.

Vienas komentaras

  1. Raimondas parašė:

    ne visai tikslu.
    mecenatai gavo galimybę žaisti „closed beta“. ne-mecenatai taip pat galėjo prisijungti prie „closed beta“ sumokėję 5 USD.

    Pagal betos žaidėjų pasiūlymus (o žaidėjų nebuvo labai daug, jei gerai atsimenu reitingų lenteles – apie 500) buvo padaryta pakankamai daug pakeitimų tiek išvaizdoje, tiek pačiame karių jėgų balanse.

    beta testavime beveik nebuvo taip vadinamų „pienburnių“, kurių tikslas teršti chat’ų eterį tuščiom kalbom, komentarai buvo konstruktyvūs, todėl žaidimas yra tikrai įdomus. Greitu laiku garsieji žaidimo kūrėjai John ir dizaineris Arnie žada naujų funkcijų (pvz dredge ir AI), o paskui jau judės prie pilnaverčio Banner saga single player.


Kitos kategorijos naujienos