Vokiečiai įvertino lietuvišką dizainą


DėmesioTai yra kompanijos pranešimas spaudai, už kurį atsako pati kompanija. www.faceit.lt neatsako už tokio pranešimo turinį bei jo jame esančios informacijos tikslumą.

——

Miunchene vykusio „iF design awards night“ renginio metu apdovanota ir lietuvių sukurta kompiuterinė pelė „Peanut mouse“. Inovatyvaus dizaino pelė įvertinta kaip vienas geriausių 2013 metų kompiuterių aksesuarų. Atsiimti jau prestižiniu tapusio apdovanojimo buvo pakviesti produkto dizaino kūrėjai ir gamintojai kompanijos „ACME Europe“ atstovai. Apdovanojimų ceremonija vyko Vasario 22 dieną įspūdingame BMW Welt“ pastate.

ACME Europe Produktu vystymo direktorius Ignas Rumbutis

„iF design awards“ – tai didžiausias kasmetinis Europos dizaino konkursas vykstantis Vokietijoje nuo 1953 m. Apdovanojimas jau spėjo tapti išskirtinio dizaino patvirtinimo ženklu bei standartine produkto kokybės gaire, pripažinta gamintojų ir dizainerių, žiniasklaidos ir klientų.

Šių metų  laimėtojams paminėti konkurso organizatoriai surengė įspūdingą šventę, sukviesdami žinomiausius verslo, politikos ir žiniasklaidos atstovus iš viso pasaulio. Apdovanojimų ceremonijoje dalyvavo apie 2000 kviestinių svečių. Net  75 dizaino darbai už geriausius kūrinius trijose kategorijose – gaminio dizainas, komunikacijos dizainas ir pakavimo dizainas – gavo specialius auksinius apdovanojimus.

Kiekvienais metais šio prestižinio apdovanojimo laimėtojai yra atrenkami iš išskirtiniu dizainu pasižyminčių gaminių. Atrenkant gaminio dizaino apdovanojimo laimėtojus vertinami tokie gaminio aspektai kaip dizaino kokybė, funkcionalumas, novatoriškumo laipsnis, naudojimo paprastumas ir poveikis aplinkai. Apie šį apdovanojimą svajoja visi pasaulio dizaineriai. Kompanija “ACME Europe” yra antrieji lietuviai gavę šį prestižinį įvertinimą.

2 komentarai (-ų)

  1. Karvė parašė:

    Nesuprantu, kuo čia ta Acme taip džiaugiasi ir už ką tie apdovanojimai? Už siaubingos kokybės (tai kaip ir Acme vizitinė kortelė visada buvo) Apple Mighty Mouse (5-6 metų senumo modelis) ripoffą?

  2. Remigijus parašė:

    XIxixi…
    Geras, jie save prezentuoja, kaip kokybišką produkciją…


Kitos kategorijos naujienos