Windows Blue turės nemažai patobulinimų ir naujovių


Kuo toliau stumiasi Windows Blue kūrimo darbai, tuo tarpu daugiau informacijos pasirodo apie šį Microsoft projektą. Šaltinių teigimu, greitu metu programinės įrangos gigantas įves naują pakopą savo produktų kūrimo procese – Milestone Preview, kuris bus skirta naujojo „atnaujinimų paketo“ galimybių demonstracijai.

windows_blue

Remiantis turima informacija, kuri gauta iš anonimais norėjusių likti Microsoft atstovų, kompanijos inžinieriai daug dėmesio skyrė branduolio NT optimizacijai. Nežiūrint į tai, kad Windows 8 atnešė eilę patobulinimų produktyvumo ir operacijų su failais, taip pat krovimosi procedūrų srityje, kompanija iš Redmondo mano, jog tobulumui ribų nėra. Darbų prie NT 6.3 branduolio versijos rezultatu turėtų tapti dar greitesnis sistemos pasikrovimas, mažesnis atminties sunaudojimas, taip pat didesnis energetinis efektyvumas.

Vartotojo aplinkoje taip pat nusimato pokyčių: Microsoft planuoja praplėsti Modern sąsajos galimybes, ypač kai kalbama apie darbą su įrenginiais, turinčiais iki 10“ įstrižainės ekranus. Be to, kompanijos padalinys, užsiimantis Online tarnybomis, dirba prie Charms juostos tobulinimo, viso to dėka Bing sistema pasiūlys vartotojui personalizuotą turinį.

Įdomiausia yra tai, jog greitu metu vartotojai galės gauti ankstyvąją prieigą prie šių funkcijų, kai bus išleista operacinės sistemos versija Milestone Preview. Kalbant apie oficialų finalinės versijos debiutą, perėjimas į RTM stadiją nusimato birželio mėnesį, tuo tarpu pirmieji įrenginiai su gamykliškai įdiegta Windows Blue prekyboje pasirodys 2013 m. rugpjūčio mėnesį. Tokiu būdu, Microsoft nori ne tik pagreitinti operacinės sistemos kūrimą, tačiau ir naujų funkcijų pasirodymą tikslinėje rinkoje.

Vis tik reikia nepamiršti, kad visa ši informacija dar neturi oficialaus patvirtinimo iš Microsoft pusės, tad reikia suprasti, jog Windows Blue gali būti ne tuo, kaip dabar įsivaizduojama: vis tik tai gali būti ne „atnaujinimų paketu“ (Service Pack), tačiau pilnaverte Windows 9.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos