World of Warcraft į kino filmą pavers „Išeities kodo“ režisierius


Leidinio Hollywood Reporter teigimu, žaidimų pasaulio World of Warcraft ekranizacija pagaliau turės naują režisierių. Juo tapo britas Duncan Jones, kuris šiame poste pakeitė kolegą Sam Raimi. Pastarasis atsisakė kurti filmą populiaraus MMORPG motyvais ir pasirinko kino filmą „Ozo šalies burtininkas“.

duncan-jones

Reikia pažymėti, kad naujasis WoW kino filmo režisierius jau spėjo pasižymėti – jo biografijoje jau galima rasti keletą garsių filmų, tokių kaip mokslo fantastinę dramą „Mėnulis“ ir techno trilerį „Išeities kodas“. Priminsime, kad už kino filmą „Mėnulis“ Duncan Jones netgi gavo keletą prestižinių apdovanojimų iš kino kritikų pusės.

Reikia tikėtis, kad britų režisierius susitvarkys su filmo, pavadinto tiesiog „World of Warcraft Movie“ kūrimu. Šiame nelengvame darbe jam turėtų padėti prodiuseriai Thomas Tull, Jon Jashni, Charles Roven ir Alex Gartner. Kino filmo pagrindu taps scenarijus, kurį parašė Charles Leavitt. Su aktoriais kol kas dar neapsispręsta, tačiau sklinda kalbos, kad prie filmo prisidės pats Johnny Depp.

Kompanija Legendary Pictures filmavimą ketina pradėti 2013 m. rudenį. Tikimasi, kad kino teatruose filmas apie World of Warcraft pasirodys ne anksčiau kaip 2015 metais.

wow-movie-cast

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos