ZTE šių metų viduryje pristatys išmaniųjų telefonų su Tegra 4


Kompanijos nVidia vadovas Jen-Hsun Huang neseniai įvykusioje ataskaitinėje konferencijoje gana daug kalbėjo apie tai, jog norint pasiekti proveržį išmaniųjų telefonų segmente, reikalingi prieinami LTE sprendimai, o procesoriaus Tegra 4i anonsas parodė, kad kompanija nusiteikusi labai rimtai. Taip pat tapo akivaizdu, jog prieinamų išmaniųjų telefonų segmente nVidia padės savo partneriams, siūlydama etaloninį dizainą, kuris šiuo metu vadinamas kodiniu pavadinimu Phoenix.

ZTE-Acqua-V880E-Android-ICS-launch

Deja, konkrečių planų apie Tegra 4 proveržį išmaniųjų telefonų segmente paskelbta nebuvo, o nVidia susikoncentravo ties savo nuosavu mobilios konsolės projektu Project Shield, kuris taps pirmuoju serijiniu produktu su procesoriumi Tegra 4. Ekspertai iš nVidia pasisakymų suprato, jog planšetiniai kompiuteriai ir išmanieji telefonai su Tegra 4 pasirodys iki šių metų pabaigos, tačiau konkrečių partnerių vardų ir jų produktų pavadinimų, deja, nenuskambėjo.

Puslapio Engadget žurnalistai praneša, kad pirmųjų išmaniųjų telefonų su Tegra 4 tarpe bus kinų kompanijos ZTE sprendimai. Jau 2013 metų viduryje šis gamintojas žada pradėti prekiauti taip vadinamais „super telefonais“ su Tegra 4 savo namų rinkoje – Kinijoje. Prieigą prie LTE mobiliojo ryšio tinklų suteiks integruojamas diskretinis modemas Icera i500. Pavyzdžiu galėtų būti ZTE Grand Era, kuris turi keturių branduolių Tegra 3, o kartu pasižymi ir prieinama kaina apie $160. Norisi tikėti, kad net ir atsiradus Tegra 4 sprendimams, bus galima įsigyti nebrangių, tačiau funkcionalų išmaniųjų telefonų.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos