6 metus vandenyne plaukiojęs fotoaparatas pagaliau grįžo pas šeimininką


Dar 2007 metais amerikiečių fotografė Lindsay Scallаn pametė savo fotoaparatą vandenyne, naktį nardydama su akvalangu. Iš ryto ji grįžo į tą pačią vietą tikėdamasis, kad fotoaparatas išplauks į krantą, tačiau jo taip ir nesulaukė, tad visai nenuostabu, kad dar tuomet ji labai nusiminė ir jau nebesitikėjo nieko. Tačiau jos numylėtas Canon PowerShot nusprendė, kad užteks kankinti šeimininkę ir po 6 metų vėl pasirodė savininkei vandenyno platybėse.

photo-camera-found-after-6-years-in-ocean

Kamera – klajūnė buvo įdėta į specialų dėklą, kuris apsaugo įrenginį nuo vandens. Taip „aprengtas“ fotoaparatas įveikė tūkstančius kilometrų ir pasirodė prie… Taivano krantų. Ten kamerą rado vienas iš oro linijų China Airlines darbuotojų ir paprašė Hawaii News Now žurnalistų publikuoti pranešimą su nuotraukomis, kurios buvo rastos fotoaparato atminties kortelėje (pastaroji, kad ir kaip sunku patikėti, po tokios kelionės buvo sveika). Pasirodo, kad šeimininkės ilgai laukti nereikėjo – pastaroji atsiliepė jau po kelių dienų.

Pastaroji istorija baigėsi tarsi pasaka, juo labiau, kad China Airlines netgi pasiūlė Lindsay Scallаn nemokamus bilietus, kad ši atvyktų į svečią šalį ir pasiimtų savo prarastu laikytą fotoaparatą.

photo-camera-found-after-6-years-in-ocean-02

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos