9 metukų mergaitė savo būsimam žaidimui per Kickstarter gavo $20 tūkst.


Neįprasta akcija, skirta reikiamos pinigų sumos surinkimui, startavo puslapyje Kickstarter. Šio puslapio lankytojų pagalbos paprašė 9 metukų Mackenzie Wilson, kuriai pinigai reikalingi tam, jog galėtų sukurti savo nuosavą rolių žaidimą (RPG).

Kickstarter-Campaign-For-9-Year-Old-Girl

Kadangi Kickstarter taisyklės numato, jog paraiškas gali teikti tik aštuoniolikos metų sulaukę asmenys, projektas tautos finansuojamame puslapyje buvo paliktas mergaitės mamos. „Vyresni broliai netiki, kad mano dukra gali padaryti tai, ko nesugeba jie – sukurti savo nuosavą žaidimą ir už jį sumokėti“, – parašė būsimos žaidimų kūrėjos mama Susan Wilson.

Iš pradžių tikslas buvo labai kuklus – vos 829 JAV doleriai, tačiau projektas netikėtai išpopuliarėjo taip, kad vos per pirmas keturias dienas buvo surinkta 20 tūkst. JAV dolerių suma. Ir tai dar ne riba, kadangi iki kampanijos pabaigos liko visos trys savaitės. Mergaitė prisipažino, kad labai mėgsta video žaidimus, ypatingai Borderlands 2 ir Magic the Gathering, kuriuos dažnai žaidžia su savo tėčiu. Jaunoji Mackenzie taip pat nemažai laiko praleidžia ir prie žaidimų konsolės PlayStation 3 – čia jos mylimiausias projektas yra Dragon Age 2.

Savo pirmąjį žaidimą, kuris pavadintas STEM, mergaitė nusprendė sukurti su RPG Maker VXAce, o ateityje ji ketina tapti programuotoja ir savo gyvenimą pašvęsti žaidimų kūrimui.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos