Acer ir HP daug dėmesio skirs progresyviam nešiojamų kompiuterių dizainui


HP_Mini_1000_Vivienne_Tam_Edition

Kompanijos HP vadovybė su generaline direktore Meg Whitman priešakyje jau kiek anksčiau buvo pranešusi, kad kompanija dabar itin daug dėmesio skirs planšetinių kompiuterių asortimento plėtrai. Vis tik tai nereiškia, kad nešiojamų kompiuterių modelių plėtrai bus skiriama mažiau dėmesio nei dabar. Atvirkščiai, šioje srityje Hewlett-Packard taip pat ketina skirti nemažai finansų ir žmogiškųjų išteklių.

Pirmieji panašių pastangų rezultatai turėtų pasimatyti po to, kai kompanija HP išleis nešiojamų kompiuterių su Intel Haswell procesoriais. Teigiama, kad ypatingas dėmesys bus skirtas korpuso formai ir medžiagoms, o taip pat ekrano šarnyrams. Verslo segmentui skirtuose sprendimuose nešiojamų kompiuterių su metaliniais korpusais dalis 2013 metais bus padidinta nuo dabartinių 20% iki 50%. Savo ruožtu, kad būtų pasiekti norimi tikslai planšetinių kompiuterių segmente, bus koncentruojamasi į neseniai anonsuotą 7“ planšetę su operacine sistema Android, kuri kainuos vos 160 JAV dolerių.

Tie patys šaltiniai praneša, kad kompanija HP bus ne vienintelė, kuri vartotojus pabandys pakerėti išoriniu dizainu. Štai Taivano kompanija Acer taip pat eksperimentuoja su savo  nešiojamų kompiuterių dizainu, tuo tarpu 2013 metų gegužės mėnesį ketina pristatyti savo „slaptą ginklą“, kuris leis ekraną apsukti beveik 360 laipsnių kampu. Panašų sprendimą mes jau matėme, kai kompanija Lenovo pristatė savo lankstųjį nešiojamą kompiuterį Yoga.

Beje, apie savo planus nešiojamų kompiuterių srityje prasitarė ir kompanija ASUS. Tiesa, pastaroji jau turi visą eilę patraukliai atrodančių mobilių kompiuterių, taigi dabar nemažai dėmesio bus skirta sensorinių ekranų diegimui. Tokie sprendimai, ypač jei dar bus panaudota neįprasta konstrukcija, turėtų susilaukti tikrai nemažai sėkmės, skirtingai nei įprasti nešiojami kompiuteriai su Windows 8. Kiek tokios gamintojų viltys pasiteisins, pamatysime kiek vėliau.

Vienas komentaras

  1. guru parašė:

    hp pavilion dv6 irgi daug dėmesio išvaizdai skyrė, tik kas gavosi su kokybe, prisiminti niekas nenori 🙂


Kitos kategorijos naujienos