Amazon išmaniojo telefono debiutas atidedamas


Planšetinių kompiuterių Kindle Fire seriją papildys firminiai išmanieji telefonai

Planšetinių kompiuterių Kindle Fire seriją papildys firminiai išmanieji telefonai

Panašu, kad kompanija Amazon turi sunkumų, bandant išleisti į rinką savo pirmąjį išmanųjį telefoną. Apie tai praneša taivaniečių resursas DigiTimes, kuris remiasi informuotais šaltinais iš mobiliems įrenginiams skirtų komponentų gamintojų.

Teigiama, kad išmanusis telefonas kuriamas kartu su kinų kompanija Foxconn. Greičiausiai, jame bus panaudota iki skausmo pažįstama operacinė sistema Android, tačiau bus modifikuota taip, kad vartotojai galėtų pasinaudoti Amazon suteikiamomis paslaugomis. Skirtingai nei kitų kompanijų – pionierių atveju (pavyzdžiui, Facebook), apie Amazon išmanųjį telefoną (tiksliau, jo technines specifikacijas) šiuo metu nėra praktiškai jokios informacijos.

Iš pradžių buvo manoma, kad Amazon mobilus įrenginys debiutuos 2013 metų II ketvirtyje. Tačiau dabar pranešama, kad partneris Foxconn, matyt, nespės pasiruošti masinei išmaniojo telefono gamybai iki birželio mėnesio dėl nenumatytų problemų „su mobilia platforma“. Šiuo metu įrenginys testuojamas tik laboratorijose, tuo užsiima tos pačios Foxconn bei Amazon inžinieriai.

Teoriškai išmaniojo telefono pasirodymas leistų kompanijai Amazon padidinti savo skaitmeninio turinio – elektroninių knygų, muzikos, filmų – pardavimus, kaip tai daroma planšetinių kompiuterių Kindle Fire atveju. Teigiama, kad firminio išmaniojo telefono kaina neturėtų viršyti 200 JAV dolerių. Antra vertus, kai kurie ekspertai teigia, kad telefono ekrano dydis nėra palankus faktorius el. knygų skaitymui ar filmų peržiūrai (skirtingai nei planšetinio kompiuterio atveju), taigi naujojo produkto debiutas gali ir nesusilaukti sėkmės, juolab, kad kompanija ketina išmanųjį telefoną pardavinėti už savikainą.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos