AMD pristatė etaloninį Radeon HD 7990 ir „debesų“ grafiką Radeon Sky


Kompanija AMD nusprendė priminti, kad kažkur giliai savo požeminiuose bunkeriuose vyksta darbai prie du grafinius procesorius turinčios vaizdo plokštės, kuri šiuo metu žinoma kodiniu pavadinimu Malta. Puslapis PC World rašo, kad AMD grafinių sprendimų padalinio vadovas Matt Skynner tiesiog parodė publikai adapterį ir apsiribojo labai lakoniškais komentarais.

radeon_hd7990

Jo teigimu, vaizdo plokštė turi du grafinius procesorius, kurie priklauso Radeon HD 7900 (Tahiti) serijai, bei tai, kad grafinis adapteris veikia be garso. Kaip tyliai gali veikti trys ventiliatoriai, dar teks išsiaiškinti, tačiau apie AMD vaizdo plokščių flagmano išvaizdą galima spręsti tik iš nuotraukų, kurios buvo parodytos prezentacijos metu.

Taip pat AMD pristatė Sky serijos grafinius adapterius, kurie skirti naudojimui duomenų centruose, o čia jos bandys padėti centriniams procesoriams apdoroti galybę duomenų. Pastarieji sprendimai, tame tarpe, leis realizuoti „debesų“ žaidimų tarnybas, panašias į Gaikai arba OnLive, t.y. bus galima žaisti, pavyzdžiui, Crysis 3 per planšetinį kompiuterį, tačiau tam tikslui reikės turėti labai spartų ir stabilų Interneto ryšį.

Iš pradžių „debesų“ vaizdo plokščių seriją sudarys trys adapteriai: Radeon Sky 900, kuriame bus du grafiniai procesoriai (po 1792 universalius procesorius kiekviename) ir 6 GB GDDR5 operatyvios atminties, Radeon Sky 700 su 1792 universaliais procesoriais ir 6 GB atminties, o taip pat Radeon Sky 500, kuris pasiūlys 1280 universalius procesorius ir 4 GB atminties.

radeon_sky

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos