AnTuTu Benckmark atskleidė detalias Samsung Galaxy S IV specifikacijas


Iki oficialaus išmaniojo telefono Samsung Galaxy S IV anonso liko vos dešimt dienų, tačiau jau dabar galima įsivaizduoti apie jo technines specifikacijas. Puslapio Esato autoriai aptiko būsimo korėjiečių flagmano Galaxy S IV aprašymą testinio paketo AnTuTu Benckmark duomenų bazėje. 

sgs4-antutu_01

Dar visai neseniai kai kurie šaltiniai kalbėjo, kad išmanusis telefonas negaus firminio aštuonių branduolių procesoriaus Exynos 5 Octa, o vietoje jo neva bus įdiegtas keturių branduolių procesorius Qualcomm Snapdragon 600. Atsižvelgiant į paskutinius duomenis iš minėto testo, dabar galima teigti, kad Galaxy S IV vis tik gaus aštuonių branduolių procesorių Exynos 5410.

Be minėto procesoriaus galime matyti ir kitus techninius parametrus: 4,99“ įstrižainės sensorinį ekraną su Full HD (1920 х 1080) taškų raiška, grafinį adapterį PowerVR SGX 544MP, 2 GB operatyvios atminties, 16 GB arba 32 GB integruotą duomenų kaupiklį. 64 GB versijos, kuri buvo minėta anksčiau, kol kas iš pateiktų specifikacijų nesimato (galbūt ji pasirodys kiek vėliau).

Iš komunikacinių galimybių galima paminėti Wi-Fi ir Bluetooth 4.0 bevielio ryšio modulius, GSM, WCDMA ir 4G LTE mobiliojo ryšio standartų palaikymą. Taip pat vartotojas turi rasti kelias kameras – 13 megapikselių su LED blykste nugarinėje dalyje ir 2.1 megapikselių kamerą priekyje. Programinės platformos vaidmenį atliks operacinė sistema Android 4.2 Jelly Bean.

sgs4-antutu_02 sgs4-antutu_03

2 komentarai (-ų)

 1. Nunu parašė:

  zurnaliuga arba apsimeta arba yra durnas!

  „Dar visai neseniai kai kurie šaltiniai kalbėjo“

  pats ir kalbejai pries pora valandu, blogai su atmintim?

  http://faceit.lt/2013/samsung-galaxy-s4-browsermark-2-0/

 2. normaliai parašė:

  normaliai atrodo, man rodos, bus pats metas keisti telefona


Kitos kategorijos naujienos