Apple išleido atnaujinimą iOS 6.1.3, kuris neleidžia apeiti blokavimo ekrano


Kompanija Apple paskelbė, kad pasirodė jos mobilios operacinės sistemos versija iOS 6.1.3, kuri pašalina entuziastų rastą klaidą, leidžiančią apeiti slaptažodžiu apsaugotą mobilaus įrenginio blokavimo ekraną. Visa tai leisdavo be didelio vargo gauti prieigą ne tik prie tam tikrų aplikacijų, tačiau ir vartotojo duomenų, taigi tokios rimtos saugumo spragos kūrėjai tikrai negalėjo ignoruoti. Be viso kito papildomai buvo atlikta Apple Maps modernizacija, kurią pajus Japonijos vartotojai.

iPhone_6.1.3_update

Šiuo metu atnaujinimas iOS 6.1.3 prieinamas bevieliu būdu (over-the-air, OTA), tuo tarpu greitu metu visa tai bus galima pasiekti ir per internetinę parduotuvę iTunes. Priminsime, kad atnaujinimas pasirodė praėjus maždaug mėnesiui po to, kai Apple pripažino spragos egzistavimą, leidžiančia apeiti blokavimo ekraną. Sprendžiant iš turimos informacijos, su šia problema susidūrę tikrai nedaug vartotojų, kadangi norint įsilaužimui buvo reikalinga fiziškai gauti prieigą prie mobilaus įrenginio. Savo ruožtu, Apple Maps atnaujinimas taip pat nėra didelis siurprizas, kadangi Apple nuolat stengiasi padidinti savo kartografinės tarnybos kokybę.

Priminsime, kad dabartinė operacinės sistemos versija iOS 6.1.2 taip pat pasirodė visai neseniai – vasario mėnesį. Šiuo atnaujinimu kompanija Apple pašalino klaidą, kaip sinchronizuojant kalendorių su Microsoft Exchange serveriu, įvykdavo klaidos, kurios priversdavo mobilų įrenginį nuolat vykdyti sinchronizaciją, savo ruožtu, komponentų energetinis apetitas padidėdavo, o vartotojai imdavo skųstis per greitai išsenkančia baterija.

Vienas komentaras

  1. bla parašė:

    no shit? bet kartu jei esi jailbreikines aparata, tai neapsimoka updeitinti, nes bus kapiec. more http://blog.gsmarena.com/newly-released-ios-6-1-3-patches-evasi0n-jailbreak-so-you-might-want-to-live-with-that-bad-passcode-lock/


Kitos kategorijos naujienos