Jefferies: išmanųjį laikrodį Apple išleis šiemet, firminį televizorių – kitąmet


Apple-iwatch-Render

Dar vieną gandų porciją apie artimiausius korporacijos Apple ateities planus publikavo portalas CNet, kurie remiasi analitikų iš kompanijos Jefferies prognozėmis. Daugiausia dėmesio sulaukė žodžiai apie būsimas kompanijos iš Kupertino naujienas – televizorių ir „išmanųjį“ laikrodį iWatch – bei jų pasirodymo terminus.

Analitikų teigimu, firminio televizoriaus anonsą Apple gali atidėti iki 2014 metų, nors anksčiau buvo manoma, jog premjera gali įvykti jau šių metų kovo mėnesį, tuo tarpu priešdebiutinis pristatymas – jau rugpjūčio arba rugsėjo mėnesį. Užlaikymas, šaltinio teigimu, susijęs su Apple noru iš savo tiekėjų gauti puikių techninių specifikacijų ekranus – tikėtina, jie privalės palaikyti Ultra HD raišką arba jau artimą, tačiau visa tai neturi kainuoti astronominių pinigų. Tarp potencialių tiekėjų minimos korėjiečių LG ir japonų Sharp. Vien tik programinė dalis labai daug nepadės, taigi Apple teiks atkreipti dėmesį ir į technines specifikacijas, mano analitikai.

Ta pati kompanija Jefferies tvirtina, jog šiemet yra daugiau nei 50% tikimybė, kad Apple pristatys rankinį laikrodį su vieno colio įstrižainės ekranu, o jo kaina sudarys apie $200 (~ 520 lt). Kartu pranešama, kad problemos su naujos kartos iPhone korpusų gamyba anonsą nustūmė iš liepos mėnesio į šių metų III ketvirčio pabaigą – kalbama apie išmanųjį telefoną iPhone 5S ir biudžetinį mobilaus įrenginio variantą. Savo ruožtu, iPhone 6 anonsas gali įvykti jau 2014 metų I ketvirtyje, jei tik vartotojai ims smarkiai domėtis konkurentų kuriamais planšetofonais ir jei Apple manys, kad tai gali kenkti jos strategijai.

9,7“ ekraną turintis naujos kartos iPad gali būti išleistas šių metų birželio mėnesį. Jefferies analitikai jam jau „įdiegė“ IGZO ekraną, kuris leis planšetinį kompiuterį tiek suploninti, tiek ir palengvinti. Antros kartos iPad mini turėtų gauti Retina klasės ekraną. Antra vertus, šaltinio teigimu, naujos kartos iPad anonsas taip pat gali būti atidėtas iki III ketvirčio pabaigos dėl techninių problemų su komponentais, pavyzdžiui, tų pačių IGZO ekranų, kurie turėjo atsirasti jau iPad 4, tačiau dėl Sharp gamybinių problemų taip ir nedebiutavo.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos