Apple nepaliko be dėmesio Galaxy S IV anonso


there-is-iphone-then-everything-else

Tas faktas, kad kompanijos Apple atstovai tarsi netyčia pradėjo kritikuoti išmaniuosius telefonus su operacine sistema Android likus porai dienų iki Galaxy S4 premjeros, vienareikšmiškai parodo kompanijos iš Kupertino susirūpinimą naujų flagmanų pasirodymu iš konkurentų pusės. Dar daugiau, Apple puslapyje pasirodė specialus skyrelis, kuriame išvardintos visos priežastys, kodėl reikėtų rinktis iPhone 5.

Antraštė skelbia: „Yra iPhone. Ir tik po to visa kita“. Apple pasiruošusi įvardinti ne mažiau kaip kelias priežastis, kodėl vartotojai myli iPhone. Iliustruotas sąrašas siūlo daug daugiau išmaniojo telefono iPhone privalumų: tvirtas aliuminio korpusas, Retina klasės ekranas, ilgesnis autonominio darbo laikas, galingas ir kartu pakankamai energetiškai taupus procesorius, spartus darbas Wi-Fi ir LTE tinkluose, pažangi kamera. Pastarasis faktorius leido Apple užsipulti eilę konkurentų, kurie „tiesiog įgrūda didžiulį kiekį megapikselių“.

Programinėje dalyje Apple labai didžiuojasi savo balso asistentu Siri, didžiule aplikacijų duomenų baze, sudarančia apie 800 tūkst. egzempliorių, operacine sistema iOS 6 ir „debesų“ tarnyba iCloud. Žodžiu, iPhone gamintojas stengiasi Galaxy S IV fone atrodyti kaip nepajudinamas lyderis, tačiau analitikai, kuriuos cituoja naujienų agentūra Reuters, mano, kad dėl konkurentų spaudimo Apple gali ne tik pagreitinti naujų išmaniųjų telefonų modelių pasirodymą, tačiau ir išleisti pigesnių modifikacijų.

2 komentarai (-ų)

  1. damnn parašė:

    Perskaičius kas parašyta nuotraukoj galima sakyt kad graužtukų savininkai niekada nenaudojo Android’o.O pasiskaičius pliusus tai galiu pasakyt ,kad ant galaxy S IV tikrai daug daugiau privalumų ( tuo paciu tikriausiai ir ant S III )

  2. Andrius parašė:

    Neturėjęs nei Android nei iOS. Galiu pasakyti jog Android telefonai atvirkščiai negu iOS, paprastesni. Juos, android telefonus, daugiau palaiko iš visų aplikacijų kūrėjų, kitų pusių ir be abejo didesnis skaičius technologijų kūrėjų. Logiška jog viena Apple negali atsilaikyti prieš tokią įvairovę netiesioginių android atakų, kas ir sudaro blogesnį įvaizdį apie telefoną, o tai – apie pirkimą, nors abi oper. sistemos yra vienodai vertos dėmesio.


Kitos kategorijos naujienos