Atnaujintas Google Nexus 7 gali pasirodyti anksčiau iPad mini 2


Google-Nexus-7-Tablet

Pavasaris sėkmingai stumia žiemą lauk, o tai reiškia, kad atsinaujins ne tik gamta ir sąskaitos už šildymą, tačiau ir planšetinių kompiuterių asortimentas. Kol kas ši rinka auga užtikrintais tempais, o gamintojai reguliariai bandys sudominti pirkėjus, išleisdami vis naujus modelius, juo labiau, kad egzistuojantiems sprendimams dar yra kur tobulėti.

Portalas CNet, kuris cituoja kompanijos DisplaySearch analitikus, tvirtina, kad antros kartos iPad mini gali ne tik užsilaikyti iki šių metų III ketvirčio, tačiau ir premjera gali būti nukelta iki metų pabaigos. Pranešama, kad iPad mini 2 skirtų ekranų gamybą turėtų prasidėti tik III ketvirtyje. Dabartinė 7,9“ įstrižainė nesikeis, tačiau esama 1024 х 768 raiška turėtų ūgtelėti iki 2048 х 1536 taškų. Atitinkamai taškų tankis padidės nuo dabartinių 163 iki 324 vienetų viename colyje. Tarp galimų ekranų gamintojų minimos kompanijos LG Display, Japan Display, Sharp ir AU Optronics. Didžiausią užsakymų dalį turėtų gauti korėjiečių LG Display.

Antra vertus, kompanija Apple viena nebus. Teigiama, kad jau II ketvirtyje prasidės atnaujintam Google Nexus 7 skirtų ekranų gamyba. Pastarasis planšetinis kompiuteris, reikia pripažinti yra bene geriausiai subalansuotų produktų 7“ sprendimų segmente. Manoma, jog naujojo Nexus 7 ekrano raiška padidės nuo 1280 x 800 taškų iki Full HD (1920 x 1080). Atitinkamai taškų tankis padidės nuo 216 iki 323 vienetų viename colyje. Nors šaltiniai antros kartos Nexus 7 debiuto rinkoje datos neįvardija, vis tik spėjama, jog jis debiutuos ne anksčiau šių metų III ketvirtį, o prototipai gali būti parodyti per Google I/O 2013, įvyksiantį gegužės mėnesį.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos