AVAST 8.0: nauja nemokamos antivirusinės versija


Kompanija AVAST Software pristatė naujausią namų vartotojams skirtą antivirusinės programinės įrangos versiją. Kūrėjų teigimu, avast! Free Antivirus 8.0 turi eilę naujovių ir proaktyvaus kenkėjų aptikimo technologijų, taip pat įspėjimo apie pažeidžiamumus sistemą bei vartotojo sąsajos patobulinimų.

avast! Free Antivirus 8.0 turi naujų proaktyvaus aptikimo technologijų, kurių dėka randa kenkėjišką programinę įrangą, pasitelkiant „juoduosius“ sąrašus, o duomenų bazė atnaujinama realiu laiku per specialią Avast „debesų tarnybą; naujas dinaminio aptikimo varikliukas kartu su funkcija AutoSandbox leidžia analizuoti įtartinus failus virtualioje erdvėje bei padeda vartotojui nuspręsti dėl įtartinų failų.

avast8-software-updater

Naudojama SQL duomenų bazė leidžia apdoroti sudėtingas užklausas, kurios apibūdina veiksmus, kai failai aktyvuojami. Galiausiai panaudota vidinio aptikimo sistema Evo-Gen, kuri sukuria ištisų kenkėjų šeimų aprašymus. Statistiniai metodai leidžia nustatyti charakteristikas, kurios yra bendros tam tikriems kenkėjų pavyzdžiams, nors kitais atvejais jie gali būti unikalūs visoje ekosistemos grandinėje.

Nauja funkcija „Software Updater“ įspės apie pasenusią ir potencialiai „kiaurą“ programinę įrangą vartotojo kompiuteryje. Taip pat atsirado dar viena naujovė – „Browser Cleanup“, kuri leis išvalyti iš naršyklių nereikalingas įrankių juostas ir kitus priedus. Pastarieji gali ne tik įkyrėti, tačiau ir įtakoti paieškos sistemų rezultatus, nukreipiant vartotojus į puslapius, kuriuose yra kenkėjiška programinė įranga.

Antivirusinės valdymas ir navigacija optimizuota sensoriniams ekranams, taip pat kūrėjai deklaruoja, kad visiškai perdaryta vartotojo grafinė sąsaja. Nauja avast! Free Antivirus 8.0 versija prieinama 42 pasaulio kalbomis; bazinė versija, skirta namų vartotojams, yra nemokama.

  • Atsisiųsti avast! Free Antivirus 8.0: nuoroda (105 MB)

Dėmesio: nuorodos veikia naujienos publikacijos metu. Tinklalapis www.faceit.lt neatsakingas iš pakeitimus trečių šalių serveriuose, taip pat už padarytą žalą tos programinės įrangos, kurią parsisiuntėte, pasinaudoję www.faceit.lt rastomis nuorodomis.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos