Bastion kūrėjai publikavo projekto Transistor 15 minučių žaidybinį klipą


Studija Supergiant Games, kuri savo laiku būdama tik kaip septynių žmonių komanda sugebėjo išleisti nuostabų (ir, beje, laimėjusį nemažai apdovanojimų) žaidimą Bastion, anonsavo naują projektą Transistor, o kartu žaidybinį vaizdo klipą, kuris trunka visas 15 minučių. Tačiau iš pradžių reikėtų priminti apie Bastion – tikrai gražiai atrodančią arkadą su izometrine išvaizda.

Šiuo metu šis žaidimas, išleistas tikrai visai galybei platformų, yra prieinamas ir kaip naršyklei Google Chrome skirtas priedas. Aišku, bazinė versija yra nemokama, kad tačiau už 15 JAV dolerių (~ 40 lt) gausite pilnavertį, atblokuotą žaidimą.

Savo ruožtu, projektas Transistor savo ideologija bus panašus į Bastion – tas pats žanras (užuominos į action/RPG), tas pats gražus apipavidalinimas ir įdomus siužetas. Pagrindine heroje turės tapti mergina, kuri netikėtai gavo mistinį kardą, o jums reikės prasibrauti pro priešų virtines, kurie tik ir norą atimti iš jūsų „žaisliuką“ bet kuria kaina. Veiksmas, kaip matyti ir vaizdo klipo, vyksta gražiame futuristiniame megapolyje. Pats klipas įrašytas renginyje PAX East 2013. Kūrėjai ir Supergiant Games praneša, jog žaidimas Transistor vienos šviesą pamatys 2014 metų pradžioje.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos