Battlefield 4 – laukti liko visai nedaug


Dar 2012 metų liepos mėnesį serijos Battlefield kūrėja – studija DICE – pranešė, kad ji jau darbuojasi prie naujos projekto dalies – Battlefield 4. Nuo to laiko, be jau suplanuoto 2013 metų rudenį Beta testavimo, apie pratęsimą nebuvo žinoma praktiškai nieko, išskyrus tą trumpą žinutę, kad žaidimą matė išrinktieji ir juo buvo labai sužavėti. Vis tik dabar paaiškėjo, kada publikai bus pristatytas naujasis projektas.

battlefield-4-reveal-invite

Pakvietimuose, kuriuose žurnalistams siūloma pažymėti „žaidimų serijos Battlefield naujos eros pradžią“, įrašyta ir data – 2013 metų kovo 26 d. Kitais žodžiais tariant, turima omenyje žaidimų kūrėjų konferencija GDC 2013, kuri vyks San Franciske (JAV) kovo 25 – 29 dienomis.

Maždaug prieš mėnesį žaidimas buvo parodytas mažmeninės prekybos tinklo GameStop atstovams, o tai buvo patvirtinta pastarųjų pranešimuose mikrotinklaraščių tinkle Twitter. Aišku, tam leidimą davė ir pati Elekctronic Arts, kuri taip neoficialiai patvirtino, jog žaidimas viešai pasirodys jau tikrai greitai. Tokiu būdu, mums laukti liko visai nedaug, per būsimą GDC 2013, reikia tikėtis, pamatysime tikrai dėmesio vertų scenų (galbūt net ir žaidybinių momentų, leisiančių pateisinti EA kalbas apie „naują erą“).

Vienas komentaras

  1. Ignas parašė:

    idomu kas ten gero bus 😀 kazin ar daug kuom no bf3 skirsis


Kitos kategorijos naujienos