Blackberry mano, kad iPhone yra praeities dalykas


Išmanusis telefonas BlackBerry Z10 ir kažkur toli užnugaryje pasilikęs Apple iPhone 5...

Išmanusis telefonas BlackBerry Z10 ir kažkur toli užnugaryje pasilikęs Apple iPhone 5…

Greitu metu daugumoje pasaulio rinkų turėtų pasirodyti išmanusis telefonas Blackberry Z10, ir prasidės paskutinės kautynės tarp BlackBerry bei Apple, kuri savo gynybai galės panaudoti populiarųjį iPhone.

Kanadiečių kompanijos BlackBerry generalinis direktorius Thorsten Heins ne tik skuba pranešti apie savo naujojo produkto sėkmę, tačiau kalba ir apie Apple kūrinio dienas, kurios jau suskaičiuotos.

Štai ką BlackBerry vadovas kalbėjo šiuo klausimu: „Apple atliko fantastišką darbą, sugebėjo užpildyti rinką sensorinius ekranus turinčiais įrenginiais… Jie atliko fantastišką darbą su vartotojo sąsaja, jie – dizaino ikona. Būtent todėl jie tokie sėkmingi, ir mums tenka visa tai priimti ir gerbti juo už tai.“

Tačiau mano atrodo, kad istorija kartojasi. Inovacijų greitis mūsų industrijoje toks didelis, jog jei tu nesuspėsi, tave labai greitai pakeis kiti. iPhone vartotojo sąsajai jau penkeri metai“, – tęsė BlackBerry generalinis direktorius.

Esmė ta, kad negalima stovėti vietoje. Tai teisinga ir mūsų atžvilgiu. Su BlackBerry 10 debiutu mes pradėjome lenktynes dėl didelio prizo ir mes turime ją laimėti“, – optimistine gaida baigė Thorsten Heins.

Reikia pripažinti, kad žodžiai tikrai drąsūs, tačiau vargu, ar jie turi didesnį pamatą nei viltį ir tikėjimą. Juk kol kas BlackBerry reikalai nėra jau tokie gerai, jei nekreiptume dėmesio į tą milijono išmaniųjų telefonų su BlackBerry 10 užsakymą iš nežinomos firmos bei po to sekusio akcijų biržų optimizmo.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos