D. Britanijos parlamentaras siūlo šioje šalyje uždrausti Twitter


george-galloway-uk

Britų politikos ir D. Britanijos Parlamento narys George Galloway garsiai pasiūlė šios šalies teritorijoje uždrausti mikrotinklaraščių tinklą Twitter ir netgi savo iniciatyvą užregistravo kaip įstatymo projektą. Politikas netgi organizavo judėjimą „Twitter ir kova su nusikalstamumu“ („Twitter and the detection of crime“), praneša puslapis The Inquirer.

Britų parlamentaro teigimu, mikrotinklaraščių tarnyba dažnai naudojama kaip socialinis tinklas, per kurį neretai siuntinėjamos kenkėjiškos nuorodos, tuo tarpu Twitter kūrėjams, amerikiečių kompanijai, visiškai niekas nerūpi kaip tik pelno didinimas.

Be viso kito politikas pareiškė, jog mikrotinklaraščių tinklo tarnyba atsisako bendradarbiauti su D. Britanijos vyriausybinėmis institucijomis ir šios šalies policija, kai reikia tirti nusikaltimus bei ieškoti kenkėjiškų pranešimų platinimo šaltinį, išskyrus tuos atvejus, kai kalbama apie mirtį arba grėsmę gyvybei. Beje, pastaruoju atveju dėl pagalbos sprendžia pati Twitter vadovybė savarankiškai, o tai labai kliūna britų politikui George Galloway, kuris taip pat yra gavęs grasinimų per Twitter, tačiau žinučių siuntėjų taip ir nepavyko surasti.

Šiuo metu politikas siūlo įvesti sankcijas prieš Twitter, kol jos vadovybė nesutiks bendradarbiauti tomis sąlygomis, kurias siūlo britų vyriausybinės ir teisėsaugos institucijos. Antra vertus, kaip ir buvo galima tikėtis, politiko siūlymai vargu, ar bus priimti, juo labiau, kad ir pats „judėjimas prieš Twitter“ kol kas turi vienintelį narį – patį George Galloway.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos