Red Orchestra 2 autoriai: „Call of Duty sunaikino visą žaidėjų kartą“


Ar tik nepasirodys koks Call of Duty zombis?...

Ar tik nepasirodys koks Call of Duty zombis?…

Kompanijos Tripwire Interactive vadovas John Gibson išreiškė nepasitenkinimą ta situacija, kurioje atsidūrė šaudyklių žanras. Jo manymu, pagrindine tokio nuopuolio priežastimi tapo serijos Call of Duty dominavimas.

Jei mes pažvelgtume į projektus su vieno žaidėju režimu, tai ten viskas gana neblogai, čia stebimas progresas. Pasirodo vis daugiau įdomių ir nelinijinių žaidimų, džiugina ir tai, jog šaudyklėse ima atsirasti rolių elementai. Tačiau tuo pačiu metu aš baisiai pavargau nuo visų tų linijinių šaudyklių, tokių kaip Call of Duty“, – duodamas interviu PC Gamers teigė John Gibson. „O kas vyksta su daugelio žaidėjų režimu? Čia vientisas košmaras, man nesinorėtų vardinti konkrečių projektų, kitaip pagalvosite, kad aš tiesiog pavydžiu jų populiarumo. Tačiau jei rimtai, Call of Duty praktiškai visiškai pražudė ištisą klasikinių FPS žaidėjų kartą“.

Be viso to, John Gibson papasakojo, jog žaidimui Red Orchestra 2 skirto Action Mode kūrimo metu jis klausėsi Call of Duty gerbėjų patarimų – tiesiog jam norėjosi padaryti kažką originalaus, kas skirtųsi nuo CoD serijos. Vis tik Call of Duty gerbėjų patarimai žaidimo kūrėjus pašiurpino – jie suprato, kad klasikinis FPS žanras jau visiškai sunaikintas, ir dėl viso to kalta būtent ši serija.

Ką gi, jei visa tai iš tikrųjų tiesa, dabar vargu, ar bus galima ką nors greitai pakeisti – prieš rinkos dėsnius nepapūsi, o žmonės bet kuriuo atveju gauna tai, ko nori – netgi jei jie kaip zombiai metų metus reikalauja vieno ir to paties. Ir jei tai bus ne Call of Duty, tai bus kažkokia kita „kruvina muilo opera“. Įdomu, ar mūsų skaitytojai pasiilgo kažko originalesnio, nei Call of Duty ar Battlefield?

3 komentarai (-ų)

 1. damnn parašė:

  Na būtų visai įdomu pamatyt kokį nauja FPS grajų

 2. zet parašė:

  strapsnis apie nieka, kazkokia istrauka is kakokio posto. Cia net neina nei sutikti nei nesutikti. Arba toks jausmas, kad reikia kazka apkaltinti.

  Dabar pabandysiu isversti i Lietuviu Kalba: naujos kalbos kurejai klausesi Sibmian fanu patarimu , kokia turi buti nauta smart phonu kalba, ko pasekoje gavosi vel X simbianas. Apkaltino publika, kurios klause patarimu..

  .P.s. ir ne itema, man visu laiku geriausia saudykle Americas Army 2, map Border….

 3. Ignas parašė:

  ir kuom tas CoD viska sugadino? saudo 12 meciai viens kitus tegu saudo storyline geras MP slamstas


Kitos kategorijos naujienos