Company of Heroes 2 prekyboje pasirodys birželio mėnesį


Company-of-Heroes-2-screenshot

Realaus laiko strategijos Company of Heroes pratęsimas pasirodys kiek vėliau, nei buvo galima tikėtis anksčiau, pranešė kompanija SEGA, teigdama, kad tai įvyks pora mėnesių vėliau suplanuotos datos.

Jei kas nors paskutiniu metu nesidomėjo įvykiais žaidimų industrijoje, nenustebkite, kad Company of Heroes 2 leidėju yra SEGA. Priminsime, kad kampanija THQ bankrutavo, o jos aktyvai buvo išparduoti (beje, išpardavinėjami ir dabar) aukcionuose. Minėtas užsilaikymas kaip tik ir susijęs su savininkų kaita. Žodžiu, dabar turime naują projekto debiuto datą – birželio 25 d. Palaikomų platformų sąrašas atrodo taip pat, kaip ir anksčiau: PC ir Mac.

Priminsime, kad originalas pasirodė 2006 metais. Gana šiltas sutikimas patiko leidėjams ir studijai Relic Entertainment, taigi gana greitai buvo pradėti pratęsimo kūrimo darbai, apie kurį sužinojome praėjusiais metais. Kūrėjai ėmėsi kažkada populiarios temos – II pasaulinio karo. Tiesa, skirtingai nuo pirmos dalies, pagrindinis dėmesys pratęsime bus skirtas Rytų frontui ir Raudonajai armijai.

„13 iš 15 kruviniausių kautynių įvyko būtent šiame fronte“, – teigia projekto vyriausiasis dizaineris Quinn Duffy. „Mes nenorime revoliucijų šiame žanre, mus tenkins daugiau realizmo ir patobulinta taktika“. Išbandyti naujojo projekto taktikos ypatumus mes galėsime ne tik vieno žaidėjo kampanijoje, tačiau ir daugelio žaidėjų režime.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos