Counter-Strike: Condition Zero gali žaisti ir Linux savininkai


Grafika ne per naujausia, tačiau dabar kariauti galės ir "pingvinų" mylėtojai...

Grafika ne per naujausia, tačiau dabar kariauti galės ir „pingvinų“ mylėtojai…

Kompanija Valve toliau tęsia darbus prie projektų perkėlimo į Linux terpę, o paskutiniu tokiu kūriniu tapo žaidimas Counter-Strike: Condition Zero, kuris yra penktasis toks Linux projektas. Nors toks žaidimų kiekis dar neverčia rinktis, tačiau pradžia jau padaryta, kartu panašu, kad Valve tikrai nenusiteikusi švaistyti žodžių vėjais – jei jau pavadino Windows 8 niekam tikusia, tai tam turi būti alternatyva.

Tokiu būdu, Counter-Strike: Condition Zero prisijungė prie anksčiau Linux pritaikytų žaidimų Half-Life, Counter-Strike, Counter-Strike: Source ir Team Fortress 2. Jei esate tas žmogus, kuris anksčiau esate įsigijęs legalią minėtų žaidimų kopiją, skirtą Windows arba Mac platformai, Linux versijas iš Steam galite atsisiųsti nemokamai, teigia kompanijos Valve atstovai.

Taip pat pranešama, jog per artimiausias savaites ar mėnesius kompanija Valve išleis ir kitų savo žaidimų Linux versijas. Galima neabejoti, kad atviro kodo operacinių sistemų gerbėjai (bent jau Ubuntu savininkai tikrai) galės mėgautis Half-Life 2, taip pat Portal 2 bei Dead Space 2. Kompanija Valve ketina šiais metais išleisti savo firminę žaidimų konsolę Steam Box, kurios pagrindą sudarys būtent operacinė sistema Linux. Žinoma, vien savo projektais Valve negalės apsieiti, taigi „migruoti“ skatina ir kitus žaidimų kūrėjus: šuo metu Steam kataloge yra 134 projektai, pritaikyti Linux, ir šis skaičius toliau auga. Reikia tikėtis, kad pasirodys ne tik seni, tačiau ir naujausi žaidimai, tokiu būdu, tik tuomet galima tikėtis, jog Valve iniciatyva susilauks sėkmės.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos