Danų televizija siužete apie Siriją parodė kadrą iš Assassin’s Creed


danish-tv-ac-mistake

Paskutiniu metu visai nereti atvejai, kai per televiziją rodomose naujienose pastebimos klaidos, kai vietoj realių kadrų parodomi vaizdai iš kompiuterinių žaidimų. Štai paskutiniu tokios netyčinės (o gal ir nelabai) klaidos pavyzdžiu tapo viena iš Danijos televizijų, kurioje pirmos dalies Assassin’s Creed vaizdas palaikytas šiuolaikinės Sirijos fotografija.

Telekompanijos TV2 atstovai teigė, kad jos darbuotojas pastarąjį kadrą surado per paieškos sistemą Google ir palaikė jį realia fotografija. Kai tik TV kanalo vadovybė sužinojo apie šį nedidelį skandalą, iš karto buvo atsiprašyta visų žiūrovų. TV2 vadovas Jacob Nybroe asmeniškai atsiprašė, o kartu pareiškė, jog ši „baisi klaida turėtų priminti visiems naujienų rengėjams, jog informaciją reikia tikrinti atidžiai“.

Priminsime, kad panašūs atvejai įvyksta toli gražu ne pirmą kartą. Ne taip seniai Šiaurės Korėja savo agitaciniame vaizdo klipe panaudojo kadrus iš Call of Duty. Televizijos kanalo BBC naujienose vienu metu netyčia vietoj Jungtinių tautų organizacijos Saugumo tarybos emblemos buvo parodytas žaidimo Halo Jungtinių nacijų Kosminės tarybos logotipas. Savo ruožtu, D. Britanijos tinklas ITV kartą klaidingai panaudojo šaudyklės ArmA 2 kadrus siužete, kuris pasakojo apie Libijos diktatorių Muamarą Kadafį.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos