Dėl savo 3 metukų dukrelės tėtis „nulaužė“ žaidimą Donkey Kong


Puiku turėti tėtį – programuotoją. Tuo įsitikino 3 metukų mergaitė, kurios tėtis Mike Mika yra studijos Other Ocean Interactive kūrybinis direktorius. Dėl dukrelės tėtis perrašė klasika tapusio žaidimo Donkey Kong išeities kodus taip, kad ji galėtų žaisti už princesę, o ne už Mario.

Aš su savo trijų metukų dukrele gana dažnai žaidžiame senus žaidimus“, – teigė tėtis. „Jai labiausiai patinka Donkey Kong. Prieš keletą dienų ji paklausė, ar gali ji žaisti už princesę ir išgelbėti Mario, o ne atvirkščiai. Neseniai ji žaidė už princesę žaidime Super Mario Bros 2 ir pagalvojo, kad tą patį galima padaryti su Donkey Kong. Aš paaiškinau, kad šiame žaidime taip daryti negalima, ir tai ją labai nuliūdino“.

Tuomet tėtis nusprendė nepasiduoti. „Vaikai visuomet nori iš savo tėvų kažko neįmanomo, tačiau tai buvo ne tas atvejis. Aš vis tik esu žaidimų kūrėjas, ir mano jėgos leistų tai padaryti“. Jis pakvietė savo kolegą, o per naktį „nulaužė“ žaidimą ir sukeitė Mario ir princesę vietomis. Tiesa, visa tai realizuoti nebuvo lengva, kadangi naujam personažui buvo būtina įrašyti animaciją. Vis tik iki ryto viskas buvo paruošta, o dukrelė labai apsidžiaugė, kai atsikėlusi galėjo sėkmingai žaisti už princesę ir išgelbėti Mario. Sutikite – kvepia tikra šiuolaikine pasaka?..

Vienas komentaras

  1. guru parašė:

    šaunuolis tėtukas, matosi, kad vaiką myli 🙂 kai dukra užaugs galės simcity nulaužt 😀


Kitos kategorijos naujienos