Dell spaudžia kompiuterių komponentų tiekėjus mažinti kainas


dell-latitude-win8

Kompanija Dell bando ne tik surasti galimybę, kaip būtų galima atsikratyti įkyrių akcininkų ir investuotojų, kurie trukdo gyventi pagal savo taisykles, tačiau kartu nori sumažinti išlaidas, kurios leistų atpiginti produkciją ir deramai konkuruoti su sparčiai augančia kinų kompanija Lenovo. Taivaniečių puslapis DigiTimes praneša, jog amerikiečių kompanija intensyviai darbuojasi su savo nešiojamų kompiuterių komponentų tiekėjais, kad šie sumažintų savo kainas, o kartu optimizuotų tiekimą.

Viena iš prioritetinių Dell išlaidų optimizacijos krypčių yra darbas su korpusų gamintojais. Nešiojami kompiuteriai nuolat plonėja, todėl darbo sąnaudos (taigi ir galutinė kaina) išlieka gana aukštame lygmenyje. Artimiausiu metu kompanija Dell ketina padidinti korpusų tiekėjų skaičių nuo dviejų iki trijų, kad padidėjusi konkurencija stimuliuotų kainos mažėjimą. Sutartys su Dell nešiojamiems kompiuteriams gaminančiais tiekėjais bus peržiūrėtos iki balandžio mėnesio.

Amerikiečių Dell partnerių manymu, jei kompanijos akcijų išpirkimas vis tik įvyks, ji bandys susikoncentruoti verslo segmente, todėl ir toliau bandys mažinti išlaidas, kad galėtų efektyviau kovoti su kitais rinkos žaidėjais, ir tai daryti ne tik papildomais pasiūlymais, tačiau ir kaina. Juo labiau, kad pavyzdys yra visai pašonėje – štai kompanija HP taip pat neseniai pranešė, kad bandys sutaupyti komponentų sąskaita, juos užsakydama daugiausia iš Kinijos, o ne iš Taivano ar Japonijos. Kaip tokios priemonės atsilieps galutinės produkcijos kokybei, parodys tik laikas.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos