Dreamfall Chapters: The Longest Journey paaukota $1.5 mln.


Paklaidžioti po tokius naktinius senovinio miestelio labirintus bus vienas malonumas...

Paklaidžioti po tokius naktinius senovinio miestelio labirintus bus vienas malonumas…

2013 metų vasario mėnesį tapo žinoma, kad galvosūkių serija The Longest Journey taps dar vienu žaidimu – Dreamfall Chapters: The Longest Journey. Tam, kad būtų sukurtas pratęsimas, kūrėjai iš Red Thread Games paprašė serijos gerbėjų $850 tūkst., o pastarieji su džiaugsmu palaikė kūrėjų norus – visa suma surinkta vos per 10 dienų. Tolimesnis biudžeto didinimas, kaip ir buvo galima atspėti, leis praplėsti žaidimų pasaulį.

Ir optimistinės natos skamba toliau. Šiandien tapo žinoma, kad per Kickstarter kūrėjai surinko jau virš $1,5 mln. (~ 3,9 mln. lt), o tai yra 180% tos sumos, kuri buvo prašyta iš pradžių. Teigiama, kad žaidimo pratęsimo jau pageidavo virš 21 tūkst. žmonių.

Reikia pripažinti, kad serijos gerbėjai tikrai pasižymėjo, ir dabar viskas (projekto debiuto data ir kokybė) priklauso studijos Red Thread Games ir jos įkūrėjo Ragnar Tornquist. Surinktų pinigų, kaip teigia kūrėjai, pilnai užteks tam, kad būtų sukurtos versijos PC, Mac ir Linux platformoms. Teigiama, kad žaidimas turėtų debiutuoti 2014 metų lapkričio mėnesį.

Kūrėjai jau dabar žada, kad bus galima pamatyti iš karto tris pagrindinius herojus. Du jau žinomi, trečiasis kol kas lieka paslaptyje.

Kiek anksčiau studija parodė antiutopinio nusikalstamo miesto Europolio dangoraižius – tai bus viena iš lokacijų, į kurią teks vykti pagrindinei žaidimo herojai. Vizualiai megapolis labai primena futuristinę Los Andželo versiją iš kino filmo „Blade Runner“. Siužetas numato, kad didžioji Europolio gyventojų dalis linkę gyventi sapnuose, kurie žaidime Dreamfall Chapters: The Longest Journey parduodami tarsi narkotikai.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos