Atnaujintas Dropbox atneš didesnį funkcionalumą


Populiari „debesų“ failų talpykla Dropbox ketina išleisti (kai kurioms platformų versijoms jau išleido) atnaujintą asmeninių kompiuterių vartotojams skirtą kliento versiją, kuri turės didesnį funkcionalumą ir pakeistą vartotojo grafinę sąsają, o apie tai byloja kompanijos tinklaraštyje atsiradęs pranešimas.

dropbox

Tarp pažadėtų patobulinimų galima pažymėti tai, jog bus suteikta daug didesnė vizualinė kontrolę tuo, kas vyksta jūsų Dropbox paskyroje, greičiau suteiks prieigą prie failų, taip pat pasiūlys naują aplikacijos kliento dizainą. Nors įvardinti pakeitimai iš pirmo žvilgsnio atrodo nelabai įspūdingai, tačiau vartotojai jų naudą turėtų tikrai pajusti.

Tokiu būdu, Dropbox paskyrų savininkai galės daug lengviau gauti prieigą prie pakvietimų ir matyti nuorodas bei albumus, kuriais dalinasi kiti vartotojai. Taip pat reikia pažymėti, jog dabar jūs galėsite siųsti nuorodą, susijusią su vienokiu ar kitokiu turiniu, į Dropbox tiesiogiai per tarnybos meniu, o tai tikrai patogiau, nei būdavo anksčiau. Be to, pranešimai apie viešai prieinamus katalogus bus demonstruojami naujausiose mobiliose kliento versijose, skirtose operacinėms sistemoms Android ir iOS, o taip pat visa tai bus galima peržiūrėti Internete adresu http://www.dropbox.com/events.

  • Atsisiųsti Dropbox iš kūrėjų puslapio: nuoroda

Dėmesionuorodos veikia naujienos publikacijos metu. Tinklalapis www.faceit.lt neatsakingas iš pakeitimus trečių šalių serveriuose, taip pat už padarytą žalą tos programinės įrangos, kurią parsisiuntėte, pasinaudoję www.faceit.lt rastomis nuorodomis.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos