EA atsiprašo dėl SimCity, kaip kompensaciją siūlo nemokamą PC žaidimą


Prasta situacija su SimCity serveriai EA reputaciją griovė lygiai taip pat, kaip kataklizmai SimCity miestus

Prasta situacija su SimCity serveriai EA reputaciją griovė lygiai taip pat, kaip kataklizmai SimCity miestus

Skandalas su naujuoju SimCity, kurio startas buvo apkartintas gana prasta situacija su Origin serveriais, dėl kurių daugelis negalėjo žaisti naujai įsigyto žaidimo, po truputį slopsta. Po to, kai keletas žaidimų portalų SimCity apžvalgose pateikė verdiktus su „minuso ženklu“ (Gamespot įvertino 5 balais iš 10, Polygon – 4 balais iš 10), o dar keletas garsių industrijos asmenybių pateikė taip pat ne ką mažiau skandalingas nuomones, Electronic Arts nusprendė kiek sumažinti įtampą.

Oficialiame kanadiečių kompanijos tinklaraštyje prieš keletą dienų pasirodė pranešimas, kad buvusios problemos praktiškai išspręstos – SimCity serverių skaičius padvigubintas (tiksliau, jų „talpa“ padidinta 120%), tačiau įdomiausia yra tai, kad visi žaidėjai, kurie yra įsigiję arba jau aktyvavę savo SimCity kopiją, kovo 18 d. gaus vieną PC žaidimo iš EA portfolio kopiją nemokamai.

Instrukcija apie nemokamos dovanos atsisiuntimą ir aktyvavimą bus išsiųsta iš anksto, tačiau kol kas nėra visai aišku, ko būtent galima tikėtis nukentėjusiems žaidėjams – ar gauti bet kurį žaidimą, esantį el. distribucijos sistemoje Origin, o galbūt jiems teks rinkti iš riboto žaidimų sąrašo (šis variantas, žinant Electronic Arts būdą, yra labiausiai tikėtinas).

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos