Kompanijos Electronic Arts generalinis direktorius John Riccitiello atsistatydina


EA John Riccitiello

Kanadiečių žaidimų leidėjo Electronic Arts vadovo postas lieka laisvas. John Riccitiello, kuris nuo 2007 metų užėmė kompanijos vykdomojo prezidento postą, pranešė apie atsistatydinimą.

John Riccitiello publikavo laišką, kuriame jis paaiškino savo pasitraukimo priežastis, o taip pat papasakojo apie darbus, kuriuos jam pavyko nuveikti. „Tai sunkus, tačiau būtinas sprendimas“, – rašo John Riccitiello. „Aš didžiuojuosi progresu, kurį EA pavyko pasiekti skaitmeninės distribucijos ir tarnybų sferoje, tačiau matau, kad mes metus baigėme žemiausiame suprognozuotų metinių finansinių rodiklių lygyje. Akcininkai ir EA darbuotojai tikisi geresnių rezultatų, ir aš esu atsakingas su dabartines nesėkmes“.

Buvo nuspręsta, kad John Riccitiello savo postą palieka 2013 finansinių metų pabaigoje. „Aš pasitraukiu todėl, kad noriu, jog talentingi vadovai kitus finansinius metus pradėtų nuo švaraus popieriaus lapo“, – pridūrė dabartinis EA vadovas.

Apie tai, kas užims vykdomojo direktoriaus postą, kol kas nepranešama. Kol bus ieškomas naujas EA vadovas, laikinai jo pareigas eis Larry Probst, kuris anksčiau jau buvo ėjęs šias pareigas 1991 – 2007 m. laikotarpiu, o tuomet kompanijos pajamos padidėjo nuo $175 mln. iki $3 mlrd. per metus. Paskutiniu metu John Riccitiello sprendimai buvo labai kritikuojami, o pranešimas apie jo atsistatydinimą kompanijos EA akcijas pabrangino 2,89%.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos