Electronic Arts gali parodyti Battlefield 4 per GDC 2013


Portalas IGN mano, kad renginyje Game Developers Conference 2013 (GDC 2013), kuris įvyks kovo mėnesio pabaigoje, kompanija Electronic Arts viešai parodys žaidimą Battlefield 4. Šaltinių teigimu, EA neatsisakys tradicijos kiekvienais metais per GDC parodyti naują šaudyklę – 2011 metais ja tapo Battlefield 3, kuri yra vienas technologiškiausių paskutinių metų projektų, o 2012 metais juo tapo Medal of Honor: Warfighter, kuris patyrė visišką fiasko.

ea_invite_gdc_2013

Galima priminti, kad pirmosios kalbos apie Battlefield 4 prasidėjo po to, kai rezervuojantiems Medal of Honor: Warfighter buvo pasiūlytas dalyvavimas BF4 beta testavime, tačiau pats žaidimas iki šiol oficialiai neanonsuotas. Dar daugiau, Battlefield 4 dar šių metų vasario mėnesį buvo pademonstruotas už uždarų durų, o renginyje dalyvavusiems žurnalistams paliko labai gerą įspūdį. Portalas IGN taip pat publikavo Electronic Arts kvietimą į renginį, kuris įvyks kovo 26 d. viename iš lokalių GDC kino teatrų, o čia greičiausiai ir bus anonsuotas Battlefield 4.

Įvairių šaltinių teigimu, ketvirta šaudyklės dalis bus skirta PC platformai, taip pat naujos kartos žaidimų konsolėms Sony PlayStation 4 ir dar neanonsuotam Microsoft sprendimui XBOX 720. Prognozuojama, kad EA projektas pasirodys 2014 metais.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos