Electronic Arts teigia puikiai pasiruošusi naujos kartos konsolių pasirodymui


Naujajame Battlefield 4, skirtame PS4 ir XBOX 720, bus toks karas, apie kurį dabartinių konsolių žaidėjai net negalėjo įsivaizduoti

Naujajame Battlefield 4 bus toks karas, apie kurį dabartinių konsolių žaidėjai net negalėjo įsivaizduoti…

Banko Morgan Stanley surengtoje konferencijoje Technology, Media and Telecom buvo galima išgirsti ne tik technologijų gigantų Apple, Microsoft ir kitų šios rinkos žaidėjų pasisakymų tam tikrais klausimais.

Renginyje sudalyvavo ir kanadiečių kompanijos Electronic Arts vyriausiasis technologas Rajat Taneja, kuris atsakinėdamas į analitikų ir rinkos ekspertų klausimas, buvo labai gerai nusiteikęs ir be užuolankų teigė, kad EA niekada nebuvo taip gerai pasiruošusi ir nusiteikusi, kaip dabar, prieš naujos kartos žaidimų konsolių debiutą, praneša žaidimų portalas GamesIndustry. Optimizmą atkartojo ir EA finansų direktorius Blake Jorgensen, kuris patvirtino, kad per artimiausius keletą mėnesių mes sulauksime tikrai garsių anonsų.

Rajat Taneja tikrai teigiamai įvertino naujos kartos konsolių postūmį produktyvumo lygio srityje, o kartu teigė, kad lyginant su dabartinės kartos PlayStation 3 ir XBOX 360 sprendimais, naujokai greitesni 8 – 10 kartų. Jis taip pat pridūrė, kad toks didelis produktyvumo lygis suteiks galimybę pasinerti į tokį žaidimo proceso lygį, kuris iki šiol neturėjo analogų.

Įdomu buvo ir tai, kad EA atstovai užsiminė, jog naujos kartos žaidimų konsolės naudoja daug artimesnę asmeniniams kompiuteriams architektūrą, nei apie tai buvo galima kalbėti anksčiau – visa tai, Rajat Taneja teigimu, labai supaprastina technologijų, tokių kaip Frostbite, perkėlimą į kitas platformas: „Tai, kas anksčiau užtrukdavo mėnesius, dabar užtruks tik dienas“.

Ir jei apie PlayStation 4 specifikacijas jau galima kalbėti oficialiai – 8 branduolių AMD procesorius su Jaguar mikroarchitektūra ir vaizdo plokšte, kurios sparta yra maždaug Radeon HD 7850 lygio su tam tikrais patobulinimais iš Sony pusės, tai apie XBOX 720 technines charakteristikas vis dar reikia spėlioti, nors neoficiali informacija teigia, kad Microsoft nesiryš naudoti radikaliai kitokios platformos, nei yra įdiegta konkurento Sony naujame produkte.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos