ENERMAX Coenus: kompiuterinis korpusas su įsimintina išvaizda


Kompanijos ENERMAX Technology Corporation gaminamų kompiuterių korpusų asortimentas pasipildė gana originaliu ATX sprendimu Coenus, kuris pagamintas iš SECC standartus atitinkančio plieno, nudažytas juoda spalva, o kartu jame įmontuotas tonuotas stiklas šoninėje sienelėje.

ECA3250 Datasheet 中文版

Modelio matmenys sudaro 487 x 234 x 488 mm, korpusas suderinamas su ATX ir micro-ATX motininėmis plokštėmis, turi septynis išplėtimo lizdus PCI/PCIe plokštėms, tris 5,25“ dydžio nišas, taip pat leidžiama sumontuoti iki penkių 120 mm dydžio ventiliatorių, tuo tarpu išorėje prieinami du USB 3.0 standarto lizdai ir keletas garso išvesčių – ausinėms ir mikrofonui.

Enermax Coenus bus prieinamas kelių modifikacijų, iš kurių ECA3290B versija turės 5 nišas 3,5“ formato duomenų kaupikliams, o komplekte bus galima rasti tik vieną priekyje sumontuotą 120 mm ventiliatorių su mėlynu LED pašvietimu. Savo ruožtu, versija ECA3290A turės septynis 3,5“ dydžio „stalčiukus“ kietiems diskams, LED pašvietimas bus raudonos spalvos, tuo tarpu komplektacija numatyto ir antrą 120 mm ventiliatorių, įmontuotą galinėje sienelėje.

Deja, apie naujojo korpuso kainą ir pasirodymo rinkoje datą kol kas gamintojas nepraneša, tačiau reikia tikėtis, kad tai įvyks artimiausiu metu.

ENERMAX_Coenus_Pic_02 ECA3250 Datasheet 中文版

Vienas komentaras

  1. BigR parašė:

    Iš tiesų nelabai jis išsiskiria iš kitų korpusų esančių rinkoj. Jis labiau man net primena coller master HAF serija.


Kitos kategorijos naujienos